شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 22:01 منتشر شده در مورخ: 1399/05/14 شناسه خبر: 1633982
نظر جدید ترامپ درباره آمار قربانیان کرونا در آمریکا:

«همینه که هست»!

«همینه که هست»!
رئیس‌جمهور آمریکا در مصاحبه‌ای چالشی با وبگاه «اکسیوس» مدعی شد دولتش همه تلاش خود را برای تحت کنترل درآوردن کرونا انجام داده و درباره قربانیان گفت اوضاع همین است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا در مصاحبه با وبگاه خبری آمریکایی «اکسیوس» که روز دوشنبه از شبکه شبکه «اِچ‌بی‌اُو» پخش شد، گفت آمار تلفات کروناویروس «همینِ است که هست».

 
ترامپ به «جاناتان سوان»، مجری اکسیوس گفت همه‌گیری «کووید-۱۹» به همان اندازه که می‌توانید آن را کنترل کنید در آمریکا تحت کنترل است.  
 
رئیس‌جمهور آمریکا گفت: آن‌ها می‌میرند، درسته. همینه که هست. اما این به آن معنا نیست که ما هر کاری که می‌توانیم انجام نمی‌دهیم. آن (کرونا) به اندازه‌ای که شما می‌توانید کنترل کنید، تحت کنترل است. این یک طاعون وحشتناک است.
 
به گزارش وبگاه خبری «هیل»، این مصاحبه زمانی که سوان به ترامپ یادآوری کرد که وی نسبت آمار قربانیان را به موارد ابتلا در نظر می‌گیرد و نه جمعیت، به درگیری کلامی کشیده شد. سوان گفت: من درباره (آمار) تلفات به عنوان نسبتی از جمعیت صحبت می‌کنم. اینجاست که آمریکا خیلی (اوضاعش) بد است. بسیار بدتر از کره جنوبی، آلمان و غیره.
 
ترامپ در جواب گفت «نمی‌توانی این کار را بکنی» و اصرار کرد که باید به نسبت ابتلا حساب شود.
 
سوان با ذکر آمار ۳۰۰ قربانی کره جنوبی از جمعیت ۵۱ میلیونی این کشور گفت: قطعاً آمار مرتبطی است اگر بگوییم آمریکا X تعداد جمعیت دارد و X درصد از آن جمعیت جان باخته‌اند، در مقایسه با کره جنوبی.   
 
در ادامه سوان در جواب ترامپ که گفت تو چیزی نمی‌دانی، از وی پرسید: فکر می‌کنید آن‌ها در حال جعل آمار خود هستند؟ کره جنوبی؟
 
ترامپ پاسخ داد: در این مسئله وارد نمی‌شوم زیرا روابط بسیار خوبی با این کشور دارم. اما تو نمی‌دانی و آن‌ها خیزش‌هایی دارند.
 
ترامپ در این مصاحبه باز هم این ادعا را که تعداد بالای موارد ابتلا در آمریکا به دلیل تعداد زیاد آزمایش‌های تشخیصی است، تکرار کرد.
https://old.dana.ir/1633982
ارسال نظر
نظرات