شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 11:18 منتشر شده در مورخ: 1399/05/14 شناسه خبر: 1633765

سوریان: برای کسب کرسی اتحادیه جهانی همه باید پای کار بیایند/ جلسات خوبی با امیری و سلطانی‌فر داشته‌ام

سوریان: برای کسب کرسی اتحادیه جهانی همه باید پای کار بیایند/ جلسات خوبی با امیری و سلطانی‌فر داشته‌ام
نایب‌رئیس فدراسیون کشتی گفت: کار سختی برای عضویت در اتحادیه جهانی دارم و نیاز به حمایت همه جانبه از سوی مسئولان و پیگیری و رایزنی دیده می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ، حمید سوریان در حاشیه مراسم پویش کمک مومنانه قهرمانان و پهلوانان کشتی درخصوص این مراسم گفت: با توجه به شرایط بد اقتصادی که همه شاهد آن هستیم، کرونا به مردم زیادی آسیب زده و همه باید کمک کنند. امروز هم نوبت به خانواده بزرگ کشتی رسید که این کار را انجام بدهند. به هر حال انتظارات در خصوص چنین کارهایی از کشتی زیاد است. امیدواریم باز هم شاهد رقم خوردن چنین برنامه‌ها و کمک‌هایی باشیم.

وی درباره نامزدی‌اش برای عضویت در هیئت‌رئیسه اتحادیه جهانی کشتی اظهار داشت: کار سختی برای عضویت در اتحادیه جهانی دارم و نیاز به حمایت همه‌جانبه از سوی مسئولان و پیگیری و رایزنی دیده می‌شود. همه باید پای کار بیایند و در کسب این کرسی مهم کمک کنند.

نایب‌رئیس فدراسیون کشتی ادامه داد: 14 نفر نامزد شده‌اند و 6 نفر انتخاب خواهند شد. درخصوص حمایت مسئولان نیز باید بگویم که جلسات مختلفی با وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک برگزار و قرار شده همه کمک کنند تا یک اتفاق خوب رخ بدهد.

 

 

انتهای پیام

https://old.dana.ir/1633765
ارسال نظر
نظرات