شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 11:56 منتشر شده در مورخ: 1399/05/14 شناسه خبر: 1633754
شهردار کرمانشاه:

وضعیت حمل بار در کرمانشاه ساماندهی می شود

وضعیت حمل بار در کرمانشاه ساماندهی می شود
سعید طلوعی, شهردار کرمانشاه از ساماندهی وضعیت حمل بار در این کلان‌شهر خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سعید طلوعی امروز سه شنبه در حاشیه افتتاح سازمان حمل بار شهرداری کرمانشاه اظهار داشت: برای بهبود سرعت و کیفیت خدمات دهی از هر گونه اقدامی استفاده خواهیم کرد.

شهردار کرمانشاه افزود: با توجه به اینکه در کرمانشاه سازمان حمل و نقل بار نداشتیم و بحث نظم و انضباط در حمل بار چه درون شهری و چه برون شهری زیرساختی نداشت لذا هر شرکتی بر اساس سلایق داخلی اقدام به حمل بار می کرد.

وی خاطر نشان کرد: اما با افتتاح سازمان حمل بار شهرداری کرمانشاه، ساماندهی و بهبود وضعیت حمل بار به منظور بهره وری از امکانات موجود شکل خواهد گرفت و مدیریت مناسب در این راستا باعث افزایش کارآیی اقتصادی شهری و ارائه خدمات بهتر به شهروندان خواهد بود.

طلوعی گفت: قوانین و آئین نامه های اختصاصی حمل و نقل درون شهری، تلاش جدی به منظور ساماندهی و ایجاد نظم در جابجایی ایمن بار و کالا از اهداف سازمان حمل بار است.

شهردار کرمانشاه بیان داشت: همچنین یکپارچه سازی و هماهنگ کردن خدمات جابجایی جهت دست یافتن به حمل بار پایدار و امکان دسترسی برای همه اقشار جامعه فراهم است.

طلوعی ادامه داد: از این تاریخ به بعد خودروها مجوز لازم جهت حمل بار را از این سازمان دریافت می کنند و تعرفه هرگونه حمل بار نیز مشخص است و به این ترتیب شاهد گرانی در حمل بار نخواهیم بود و افرادی که در خصوص حمل و نقل هرگونه شکایتی دارند می توانند به این سازمان مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه این طرح اشتغالزایی خوبی به دنبال خواهد داشت، گفت: برای این ساختمان ۲ میلیارد و ششصد میلیون تومان هزینه شده است.

 

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1633754
ارسال نظر
نظرات