شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 12:32 منتشر شده در مورخ: 1399/05/13 شناسه خبر: 1633378
معاون دانشگاه علوم پزشکی زنجان:

پروتکل‌های بهداشتی محرم برای برگزاری مراسمات ارائه می‌شود

پروتکل‌های بهداشتی محرم برای برگزاری مراسمات ارائه می‌شود
محمد رضا صائینی، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: جلسات مختلفی در خصوص برنامه‌های محرم برگزار و قرار است پروتکل‌های بهداشتی برای برگزاری مراسمات ارائه ‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد رضا صائینی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: خوشبختانه جلسات خوبی در سطح ستاد محرم و جلسات ویژه در استانداری برای برگزاری مطلوب برنامه‌های ماه محرم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شده است.

 
وی با بیان اینکه تمهیدات خوبی از سوی دانشگاه علوم پزشکی و ستاد کرونای استان اتخاذ شده است، افزود: در عدم انتشار ویروس کرونا، مردم اصل مهم محسوب می‌شوند.
 
این مسئول بیان داشت: در چنین مراسماتی مردم تصمیم می‌گیرند که با رعایت اصولی که صحبت و بیان شده است خود را ایمن کرده یا با عدم رعایت به انتشار بیماری کمک کنند.
 
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان با اشاره به اینکه امیدواریم به یک پروتکل جامع و خوبی برسیم، ادامه داد: مردم می‌توانند ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی، فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک خود را در برابر این بیماری ایمن کنند.
 
صائینی خاطرنشان کرد: رفتار مردم با رعایت موارد فاصله گذاری اجتماعی و اصول و پروتکل‌های بهداشتی موجب ایمن شدن خود و جامعه می‌شود.
 
انتهای پیام/
https://old.dana.ir/1633378
ارسال نظر
نظرات