شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 10:54 منتشر شده در مورخ: 1399/05/13 شناسه خبر: 1633336
عضو تیم ملی کریکت ایران؛

سهیم شدن در کمک مومنانه با ایده پردازی/ ورزشکاران در یاری رساندن به اقشار نیازمند پیشتاز هستند

سهیم شدن در کمک مومنانه با ایده پردازی/ ورزشکاران در یاری رساندن به اقشار نیازمند پیشتاز هستند
محمد یوسف شادزهی گفت: از آنجایی که ورزشکاران افراد شناخته شده و محبوب در هر جامعه به شمار می روند با تهیه و توزیع بسته های غذایی می توانند نسبت به دیگر گروه ها، در اجرای رزمایش کمک مومنانه مثمر ثمر باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد یوسف شادزهی عضو تیم ملی کریکت ایران در گفت و گو با عصرهامون، بیان کرد: کمک مومنانه طرحی بسیار پسندیده و نیکویی هست که همه اقشار جامعه می‌توانند در آن سهیم باشند.

 وی افزود:  به طور مثال  به عنوان ورزشکار ملی پوش و لژیونر از بیمارستان های خصوصی تهران تقاضای طرح تولید ماسک و پرده پزشکی کرده و به موسسات خیریه ای تحویل داده  تا هم منبع درآمد موسسه خیریه  و هم کمکی به بیماران باشد.

این ملی پوش سراوانی با بیان اینکه پس هر کسی در هر مقامی می‌تواند کمک مومنانه را انجام دهد، خاطر نشان کرد: در اجرای رزمایش کمک مومنانه، مواسات و همدلی نیازی به مادیات نیست، شاید با یک حرف و  با کمی تفکر می توان  در اجرای این رزمایش سهیم بود.

شادزهی گفت: با توجه به اینکه ورزشکاران جزء افراد شناخته شده هر جامعه ای هستند می توانند با جمع آوری بسته های غذایی و توزیع آنان بیش از پیش  نسبت به گروه های دیگر جامعه مثمر ثمر شوند.


انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1633336
ارسال نظر
نظرات