شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 09:27 منتشر شده در مورخ: 1399/05/13 شناسه خبر: 1633305
جانشین بسیج جامعه پزشکی سیستان وبلوچستان:

128 گروه جهادی همچنان در میدان مقابله با کرونا ایستاده‌اند/ توزیع بیش از 290میلیون داروی رایگان در مناطق محروم

128 گروه جهادی همچنان در میدان مقابله با کرونا ایستاده‌اند/ توزیع بیش از 290میلیون داروی رایگان در مناطق محروم
فاطمه کمیلی گفت: در راستای ریشه کنی ویروس منحوس کرونا حدود ۲۹۱ میلیون و ۵۸۳ هزار و ۹۰ ریال داروی رایگان بین بیماران توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فاطمه کمیلی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون در خصوص اقدامات اخیر بسیج جامعه پزشکی برای مقابله با ویروس کرونا، افزود: در جهت مقابله با ویروس منحوس کرونا و اهدای بسته های معیشتی به خانواده های آسیب دیده از این بیماری طی ۱۷ دوره توسط ۱۸ گروه جهادی معابر و اماکن عمومی ضدعفونی و هزار لیتر محلول ضدعفونی توزیع شد.

وی بیان کرد: توسط ۱۸ گروه جهادی به ۳۶۰ نفر از مردم در اقصی نقاط دورافتاده و روستایی استان آموزش چهره به چهره عمومی برای مقابله با ویروس کرونا ارائه شد، همچنین توزیع ۵۵۰ عدد ماسک و به همراه پنج دوره سبد ‌معیشتی و بهداشتی از دیگر اقدامات انجام شده بود.

جانشین بسیج جامعه پزشکی استان ادامه داد: برای ریشه کنی ویروس منحوس کرونا طی اقدامات صورت گرفته اخیر 14 تیم شهید رهنمون به مناطق مختلف سطح استان اعزام و مبلغ داروی اهدایی به بیماران حدود ۲۹۱ میلیون و ۵۸۳ هزار و ۹۰ ریال بود که این اقدامات همچنان ادامه دارد.
وی تصریح کرد: در تداوم خدمات ارائه شده به شهروندان و برای کمک به مدافعان سلامت و کادر درمان در اقدامی دیگر توسط بسیج جامعه پزشکی طی ۵۸ دوره توسط ۱۸ گروه جهادی ۳۲۰ نفر مورد تب سنجی و غربالگری قرار گرفتند که این طرح به همت گروه های شهید رهنمون، دفاتر بسیج جامعه پزشکی شهرستان ها و با همکاری شبکه بهداشت و درمان استان انجام شد.

کمیلی در ادامه از چاپ 300 مترمربع بنر آموزشی و برگزاری مانور پیشگیری و آموزش  خبر داد و گفت: در این مدت ۱۲ دست لباس ایزوله به بیمارستان های استان اهدا و سه هزار عدد تراکت آموزشی پخش شد.

گفتنی است ذبح گوسفند و توزیع گوشت نذری به نیازمندان به همت خیرین دفتر بسیج جامعه پزشکی از دیگر اقدامات صورت گرفته در راستای تحقق رزمایش کمک مومنانه است.
 
انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1633305
ارسال نظر
نظرات