شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 13:59 منتشر شده در مورخ: 1399/05/12 شناسه خبر: 1633059
در چهارمحال و بختیاری؛

تعطیلی جایگاه سوخت CNG باعث گلایه‌مندی رانندگان شد

تعطیلی جایگاه سوخت CNG باعث گلایه‌مندی رانندگان شد
تعطیلی جایگاه‌های سوخت گاز در شهر اردل سبب گلایه مردم این مناطق و سرگردانی آنان، بویژه رانندگان شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ یکی از شهروندان این شهرستان ضمن انتقاد از مسئولان اجرایی شهر اردل گفت: مدتی است دو جایگاه سوخت CNG شهر اردل تعطیل و نیمه تعطیل شده اند. جایگاه اختصاصی شهرداری که نزدیک دو ماه کاملا تعطیل شده و جایگاه دیگری هم تنها در بعضی روزها، آن هم در ساعات کوتاه فعال است.
 


 

وی افزود: جایگاه های سوخت گازCNG شهر اردل بعنوان نزدیک ترین و تنها جایگاه خودروهای سواری و باری در یک منطقه وسیع و پراکنده اند که عدم ارائه خدمات سوخت رسانی موجبات ناراحتی و گلایه عمیق مردم شهرستان و خصوصا شهرهای اردل و کاج و دهستان های روگر و دیناران شده است و برای سوخت گیری وسایل نقلیه خود باید به شهرهای اطراف مراجعه کنند.
 
این شهروند بیان کرد: اگرچه سعه صدر و صبر کم نظیر مردم، بر کسی پوشیده نیست اما آیا نباید دستگاه های متولی مطابق قوانین مندرج در وظایف آن مجموعه ها و لزوم رفع موانع دسترسی به امکانات اولیه معیشت عمل کنند؟!

صفرعلی نصیری شهردار شهر اردل در گفت و گو با خبرنگار جهانبین نیوز در این خصوص اظهار داشت: از تاریخ پنجم تیرماه به دلیل تعمیرات و استاندارد سازی جایگاه CNG همچنین بدلیل خطرناک بودن و احتمال ایجاد حادثه جایگاه شهرداری تعطیل گردید.

نصیری افزود: به دلیل مشکلات این جایگاه، جایگاه پایین پمپ بنزین را قبل از جایگاه شهرداری استاندارسازی کرده است که قطعات جایگاه شهرداری به زودی نصب و به مردم خدمات خواهد داد.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1633059
ارسال نظر
نظرات