شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 13:44 منتشر شده در مورخ: 1399/05/12 شناسه خبر: 1633054
مردم در مدیریت مصرف برق مشارکت کنند؛

پیوستن قهرمان مازندرانی کاراته کشور به کمپین « به‌وقت روشنایی»

پیوستن قهرمان مازندرانی کاراته کشور به کمپین « به‌وقت روشنایی»
لیلا عباسیان که سابقه حضور در تیم ملی و قهرمانی در سطوح مختلف داخلی و خارجی را دارد ضمن پیوستن به کمپین «به وقت روشنایی» از مردم ایران به ویژه مردم شهرستان جویبار برای پیوستن به این پویش با صرفه‌جویی در مصرف برق، و صرف هزینه صرفه‌جویی برای آبادانی مناطق محروم کشور دعوت کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیده لیلا عباسیان در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ گفت: برق یکی از نعماتی است که نقش بسزایی در توسعه و آبادانی کشور دارد و هرلحظه خاموشی می‌تواند خسارت زیادی را به مراکز مهم کشور وارد کند لذا می‌توانیم با رعایت الگوی صحیح مصرف در توسعه و آبادانی کشور نقش مهمی داشته باشیم.
 
وی بابیان اینکه مردم ایران به‌ویژه مردم شریف جویبار را به کمپین «به‌وقت روشنایی» دعوت می‌کنم اظهار کرد: بر اساس برآوردهای انجام‌شده، برای اضافه شدن یک کولر به شبکه برق، نیاز به سرمایه‌گذاری ۲۰ میلیون تومانی است و بر اساس همین برآوردها اگر هر نفر به‌اندازه ۱۵ دقیقه در طول روز کولر خود را خاموش کند،۱۰ میلیون تومان از این هزینه‌ها کاسته می‌شود.
 
این قهرمان کاراته کشور به ویژگی برجسته این کمپین اشاره و عنوان کرد: یکی از نکات مثبت و مهم کمپین «به‌وقت روشنایی» این است که بر اساس قرارداد فی‌مابین وزارت نیرو و سازمان بسیج مستضعفین کشور قرار است هزینه صرفه‌جویی مصرف برق صرف آبادانی مناطق محروم شود.
 
عباسیان تصریح کرد: چه‌کار بهتر از این‌که می‌توانیم فقط با خاموش کردن ۱۵ دقیقه از وسایل سرمایشی در مصرف برق صرفه‌جویی کنیم و در عوض آن هم‌وطنان محروم از عواید آن بهره‌مند شوند.
 
 وی بابیان اینکه قطعاً حضور حتی یک نفر بیشتر هم در این کمپین، می‌تواند چراغ خانه‌ای در محروم‌ترین نقطه کشور را روشن کند گفت: امیدوارم همچون رویدادهای مختلف دیگر که ملت ایران یک‌صدا و همدل بودند در این کمپین خیرخواهانه نیز با وحدت و انسجام هرچه بیشتر شرکت کنند.  
 
انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1633054
ارسال نظر
نظرات