شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:31 منتشر شده در مورخ: 1399/05/12 شناسه خبر: 1632989
آهنگساز، نوازنده و مدیر انجمن موسیقی چابهار:

رزمایش کمک مومنانه، روشنگر چراغ مهربانی و امید در خانه نیازمندان/ هنرمندان در کنار مردم بار دیگر همدلی و نوع دوستی را معنا کردند

رزمایش کمک مومنانه، روشنگر چراغ مهربانی و امید در خانه نیازمندان/ هنرمندان در کنار مردم بار دیگر همدلی و نوع دوستی را معنا کردند
محمد اسحاق بلوچ نسب گفت: رزمایش کمک مومنانه اتفاقات خوبی را در جامعه رقم زد و توانست در مدت کوتاهی نمونه‌ بارزی از اتحاد و همدلی آحاد مردم در دستگیری از نیازمندان باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد اسحاق بلوچ نسب آهنگساز، نوازنده و مدیر انجمن موسیقی چابهار در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، با اشاره به اقدام خیرخواهانه کمک مومنانه که در راستای بهبود معیشت مردم در این شرایط حساس جامعه است بیان کرد: فرمایش مقام معظم رهبری یک راهبرد مهم در اجرای طرح کمک مومنانه و حمایت از نیازمندانی است که این روزا با چالش اقتصادی مواجه شدند.
 
وی ادامه داد: کشورمان در حال حاضر در شرایطی قرار دارد که با مسائل سخت اقتصادی مخصوصا اقشار ضعیف تر جامعه دست و پنجه نرم می کند و شیوع بیماری کرونا نیز این شرایط را بسیار سخت کرده است.
 
مدیر انجمن موسیقی چابهار با اشاره به همدلی و مواسات مردم تصریح کرد: مردم ما همیشه در شرایط سخت کنار یکدیگر بودند و در تمامی مراحل به همدیگر خاص ویژه نیازمندان کمک کردند که این همدلی، همبستگی و همگرایی در جامعه رنگ و بوی بیشتری پیدا کرده و لازمه آن روحیه انسانیت است.
 
وی افزود: مردم ایران در این بحران صفات نوع دوستی و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی خود را نشان دادند و این در حالی است که در جهان بر سر ماسک و دستکش نزاع می‌کنند.
 
بلوچ نسب با اشاره به حضور هنرمندان در کنار سایر اقشار مردم برای انجام این کار خیرخواهانه، اظهار کرد: قشر فرهنگی و هنرمند جامعه همیشه در کنار مردم بوده و ثابت کرده است که در بحران های مختلف هم قدم با نیازمندان حرکت می کند.
 
وی ضمن تاکید بر اینکه من هم با جدیدت در رزمایش کمک مومنانه و پیروی از سخنان مقام معظم رهبری حضور داشته و از این حرکت جهادی حمایت می کنم، گفت: در ترویج این فرهنگ همدلی و کمک مومنانه اشخاص مطرح جامعه مانند هنرمندان، ورزشکاران و افراد موفق به عنوان الگوهای جامعه باید پای کار همبستگی بیایند و هم‌نوعان خود را به اجرای این طرح همدلی دعوت کنند.
 
به گفته وی؛ با توجه با تاکید بر حفظ آبروی مومن به عنوان یک امر ضروری و واجب در جامعه  باید اقلام به گونه ای در بین اقشار آسیب دیده توزیع شود که آبروی افراد حفظ شود.
 
آهنگساز، نوازنده و مدیر انجمن موسیقی چابهار با تأکید بر اینکه سپاه و بسیج همواره در تمام مشکلات و سختی ها آتش به اختیار و پیش قدم هستند، خاطر نشان کرد: در کنار حضور همیشگی نیروهای مسلح، سپاه و بسیج شاهد همراهی و حضور حداکثری آحاد مردم در رزمایش کمک مومنانه هستیم که همگان با تمامی سختی هایی که وجود دارد، پای کار انقلاب، نظام و مردم سرزمینم هستند.

 انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1632989
ارسال نظر
نظرات