شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 19:31 منتشر شده در مورخ: 1399/05/11 شناسه خبر: 1632856
افرادی که قید همه چیز را می‌زنند، کشتی‌گیر می‌شوند!

محبی: طاقت اردوی بلندمدت ندارم/ با ارشک تمرین می‌کنم

محبی: طاقت اردوی بلندمدت ندارم/ با ارشک تمرین می‌کنم
ملی پوش فوق سنگین تیم کشتی آزاد گفت: یک سری اتفاقات رخ داد و طاقت اردوی بلندمدت نداشتم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ یدالله محبی در مورد پیگیری تمریناتش در دوره کرونا، اظهارداشت: اردوی تیم ملی که به خاطر کرونا از اسفند کلا تعطیل شد، بعد هم خبر تعویق یک ساله المپیک آمد، هرکدام از ما به شهرهای مان رفتیم و در این مدت تمرین اختصاصی داشتیم.

وی ادامه داد: من در کرمانشاه با برادرم ارشک که یک وزن پایین تر از خودم هست، تمرین را ادامه دادم. شرایط ایده آل که نه ولی آمادگی نسبی را در این مدت حفظ کردیم تا به محض اینکه شرایط برای تشکیل اردوی تیم ملی مهیا شد، در تمرینات شرکت کنیم. هیات کشتی استان هم یکی از سالن های کشتی را در اختیار ما قرار داده و به صورت اختصاصی من و برادرم با نظارت حسن آقا (محمدحسن محبی) تمرینات را دنبال می کنیم.
یدالله محبی در مورد اینکه آیا واقعا دغدغه کشتی دارد و می خواهد در کورس رقابت با سنگین وزن های مدعی تیم ملی باشد، گفت: من از سال 2017 که موفق شدم به تیم ملی برسم و در انتخابی مرحله آخر اول شدم تا به جهانی بروم، یک سری اتفاقات افتاد که از آن مسیر جدا شدم. آن اردوهای بلندمدت برای من خوب نبود و واقعا طاقت آن را نداشتم. شرایطی که در کرمانشاه تمرین می کردم، شرایط خوبی برای من بود و با آن تمرینات در کمتر از یک سال به تیم ملی رسیدم. حالا شرایط آب وهوایی گرفته تا باشگاه و دیگر مسائل باعث شد در انتخابی اول شوم ولی اردوی تیم ملی خیلی طاقت فرسا بود.
این مدعی کرمانشاهی سنگین وزن کشتی آزاد اضافه کرد: البته نه اینکه از نظر بدنی کم بیاورم. چون یک کشتی گیر از همان روز اول می فهمد کشتی ورزش بسیار سخت و سنگینی است و واقعا کار هرکسی نیست، فقط انسان هایی که قید همه چیز را می زنند، سمت کشتی می آیند، ولی اردوهای تیم ملی به آن صورت که از 12 ماه سال 11 ماهش را در اردو  باشی، باعث دلزدگی و بی انگیزگی در هر کشتی گیری می شود. من در این رابطه با اکثر بچه ها که صحبت می کنم، اتفاق نظر دارند. اردوی بلندمدت من را اذیت کرد و بی انگیزه شدم.
وی با اشاره به بی توجهی اداره کل ورزش کرمانشاه به او و قهرمانان این استان، تصریح کرد: این فرد را تا قبل از اینکه مدیر بشود دیده بودم ولی بعد از آن دیگر مدیرکل را ندیدم. واقعا به نظر من بود و نبود چنین رئیس هایی تفاوتی نمی کند. اسم این نهاد، اداره کل ورزش و جوانان استان است، ما هم جوان هستیم و هم ورزشکار، اما متاسفانه به ما توجهی نمی شود.
انتهای پیام
https://old.dana.ir/1632856
ارسال نظر
نظرات