شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 11:06 منتشر شده در مورخ: 1399/05/11 شناسه خبر: 1632629

«طبیب» کرونا را زیر ذره بین می برد

«طبیب» کرونا را زیر ذره بین می برد
«طبیب» این هفته بیماری های مختلف بویایی، شنوایی و همچنین بیماری های روان را در ارتباط با کرونا بررسی می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی برنامه، برنامه «طبیب» امروز شنبه ۱۱ مرداد میزبان متخصص گوارش و کبد خواهد بود و  موضوع پیشگیری از ریفلاکس را بررسی خواهد کرد و همچنین پزشک متخصص و جراح کلیه با موضوع کرونا و تاثیر آن بر کلیه ها مهمان طبیب خواهد بود.

«طبیب» که هر روز پذیرای یک پزشک و تخصص ویژه است و یک موضوع پزشکی خاص را بررسی می‌کند فردا یکشنبه‌ ۱۲ مرداد با حضور متخصص بیماریهای عفونی موضوع آخرین تحولات مربوط به کرونا را پیگیری خواهد کرد و همچنین کارشناس طب ایرانی با حضور در طبیب به پرسش های مخاطبان پاسخ خواهد داد.

این برنامه همچنین در روز دوشنبه ۱۳ مرداد دکتر متخصص گوش و حلق و بینی، موضوع کرونا و اثرات آن بر شنوایی و بویایی و پزشک متخصص و جراح ارتوپدی، موضوع پیشگیری از دیسک کمر و جراحی دیسک کمر را میزبانی خواهد کرد.

«طبیب» همچنین در روز سه شنبه ۱۴ مرداد پذیرای پزشک روانشناس با موضوع پیشگیری از بیماری‌های حوزه روان در ایام کرونا و نیز کارشناس طب ایرانی با موضوع پیشگیری از بیماری‌های عفونی با استفاده از طب ایرانی خواهد بود.

و در چهارشنبه ۱۵ مرداد فوق تخصص و جراح کبد و گوارش با موضوع جلوگیری از ابتلا به کبد چرب و پیوند کبد میهمان این برنامه خواهد بود.

آیتم ورزش در خانه، بخش معرفی دمنوش‌ها و غذاهای ارزان و پر خاصیت، گزارش از سخنگوی وزارت بهداشت در ارتباط با مسایل روز پزشکی و نگاهی آماری به وضعیت کرونا در کشور از دیگر بخش های هر قسمت «طبیب» است.

 این برنامه گفتگو محور با هدف اطلاع‌رسانی و پیشگیری در حوزه سلامت و درمان هر روز میزبان متخصصان رشته‌های مختلف پزشکی است که به تهیه کنندگی علی زاهدی تولید شده و اجرای آن بر عهده پیمان طالبی است.

«طبیب» به تهیه‌کنندگی علی زاهدی هر روز از شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت ۱۱ صبح به مدت ۶۰ دقیقه بصورت زنده از آنتن شبکه سه مهمان پخش می‌شود.

https://old.dana.ir/1632629
ارسال نظر
نظرات