شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 10:05 منتشر شده در مورخ: 1399/05/11 شناسه خبر: 1632572
استاندار کرمانشاه:

محدودیت‌های راه‌ندازی کارگاه‌های تأمین اقلام بهداشتی لغو شود

محدودیت‌های راه‌ندازی کارگاه‌های تأمین اقلام بهداشتی لغو شود
هوشنگ بازوند, استاندارکرمانشاه گفت: محدودیت‌های راه اندازی کارگاه‌های تأمین اقلام بهداشتی و به ویژه ماسک و مواد ضدعفونی کننده باید لغو شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هوشنگ بازوند صبح امروز شنبه در نشست ستاد کرونای استان اظهار داشت: اگر امروز شاهد هستیم وضعیت کرمانشاه نسبت به ماه‌های گذشته و دیگر استان‌ها از شرایط بهتری برخوردار است به دلیل همکاری گسترده و مستمر مردم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به ویژه استفاده از ماسک، توجه به فاصله فیزیکی و عدم حضور در تجمع هاست.

وی افزود: از همراهی و مشارکت مردم فهیم استان کرمانشاه برای مبارزه با کرونا و قطع زنجیره انتقال این بیماری صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کنم و تداوم مسیر مهار کرونا منوط به استمرار این رفتار و فرهنگ مطلوب رعایت توصیه‌های بهداشتی است.

استاندار کرمانشاه بیان داشت: زحمات اعضای ستاد کرونا، کادر درمانی، بهداشتی و خدماتی در مراکز ارائه خدمات و بیمارستان‌های استان شایسته تقدیر است.

مدیر ارشد استان با بیان اینکه محدودیت‌های راه اندازی کارگاه‌های تأمین اقلام بهداشتی و به ویژه ماسک و مواد ضدعفونی کننده باید برداشته شود و به لحاظ تأمین تجهیزات باید به خودکفایی برسیم، تصریح کرد: توزیع و تهیه اقلام به سهولت انجام شود و حتماً قیمت مصوب ستاد ملی مدنظر قرار گیرد.

بازوند گفت: فرمانداران در شهرستان‌هایی که وضعیت قرمز دارند بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی و نظارت جدی بر مراسم‌های عروسی و عزاداری و از برگزاری تجمع‌ها جلوگیری کنند.

وی با تاکید بر اینکه امکان برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی در استان میسر نیست، ادامه داد: همه محدودیت‌ها و ممنوعیت‌ها به خاطر سلامت مردم اعمال می‌شود و اولویت سلامت عمومی مردم است.

استاندار کرمانشاه خاطر نشان کرد: در خصوص مراسم‌های جشن اعیاد عزاداری ماه محرم تابع تصمیم نظر کارشناسان و مصوبات ستاد ملی کرونا هستیم؛ البته ستادهای استانی هم اختیاراتی دارند.

این مسئول با تصریح اینکه توزیع غذا در ایام محرم در هیچ محلی امکان پذیر نیست و توصیه شده است به صورت کمک مومنانه به اقشار آسیب دیده صورت گیرد، بیان داشت: توزیع شربت نذری در اماکن عمومی و سایر محل‌های تجمع ممنوع است.

 

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1632572
ارسال نظر
نظرات