شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 09:54 منتشر شده در مورخ: 1399/05/11 شناسه خبر: 1632557
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری:

7 عملیات اطفاء حریق و امداد و نجات در شهرکرد انجام شد

7 عملیات اطفاء حریق و امداد و نجات در شهرکرد انجام شد
راهنورد گفت: طی 24 ساعت گذشته 7 عملیات اطفاء حریق و امداد و نجات توسط آتش‌نشانان شهرکردی انجام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ عنایت‌الله راهنورد سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرکرد اظهار داشت: شب گذشته شاهد تصادف زنجیره‌ای در محور شهرکرد ـ فرخشهر بودیم که در این تصادف سه خودرو پراید، پژو روآو و کامیون تریلی‌کش باهم برخورد کردند.

وی با بیان اینکه در این حادثه ماموران آتش نشانی، اورژانس وکلانتری حضور داشتند، افزود: متاسفانه این حادثه 5 مصدوم داشت که راننده پژو روآ از ناحیه پا آسیب جدی دیده بود.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرکرد با بیان اینکه علت حادثه به گفته افسر راهنمایی نیازمند کارشناسی و بررسی دقیق می‌باشد، بیان کرد: پس ‌از انتقال خودروها و حصول اطمینان از روان‌سازی جاده، ماموران به ایستگاه بازگشتند.

راهنورد با اشاره به سایر مأموریت‌های این سازمان ادامه داد: یک مورد مار در ناحیه غرب، آتش‌سوزی پیک‌نیک در منزل مسکونی خیابان مولوی و آزادسازی دو کودک در طبقه چهارم آپارتمان واقع در خیابان شریعتی و یک مورد آسانسور تنب بزرگ، آتش سوزی علف هرز در تهلیجان شمالی و جاده دانشگاه آزاد از جمله مأموریت‌های آتش نشانی طی 24 ساعت گذشته بوده است.

وی گفت: یک دستگاه  خودروی آتش‌نشانی در دانشگاه علوم پزشکی در محل برگزاری آزمون دکترای تخصصی نیز مستقر شده بود.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1632557
ارسال نظر
نظرات