شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 12:53 منتشر شده در مورخ: 1399/05/10 شناسه خبر: 1632389
مرحله دوم نهضت کمک مؤمنانه آغاز شد؛

توزیع 4 هزار بسته حمایتی در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در شهرستان نور

توزیع 4 هزار بسته حمایتی در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در شهرستان نور
مرحله دوم نهضت کمک مؤمنانه در شهرستان نور با توزیع 4 هزار بسته حمایتی با همدلی مردم آغاز شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، جلسه هماهنگی رزمایش کمک مؤمنانه در موج دوم کرونا پنجشنبه شب در مصلی الغدیر شهرستان نور برگزارشد.

حجت الاسلام قنبرعلی احمدی امام جمعه شهرستان نور در این مراسم اظهارکرد: در موج اول کرونا رزمایش مؤمنانه با حمایت مسئولان، همت خیرین و مردم به خوبی اجرا شد.

وی گفت: در این مرحله از کمک مؤمنانه به نام قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) و نهضت تعاون و احسان آغاز شد و در جلسه هماهنگی برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شد که امیدواریم بتوانیم بهترین رزمایش را در موج دوم کرونا در شهرستان نور به نمایش بگذاریم.

این مسئول گفت: رزمایش مؤمنانه در سه مقطع اجرایی می‌شود که از مردم شریف به ویژه خیرین بزرگوار خواستاریم تا مانند گذشته در این امر خیر و خدا پسندانه به قشر آسیب پذیری از هموطنان با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم میکنند ما را یاری رسانند.

رئیس ستاد کمک مؤمنانه شهرستان نور افزود: این رزمایش مؤمنانه و کمک به قشر آسیب پذیر و نیازمند در حقیقت مصونیت اموال و دارایی‌ها
در سایه انفاق است.

فرماندار نور نیز اظهارکرد: هدف از این جلسه هماهنگی برای کمک مؤمنانه به نیازمندان بود که ابزارها، امکانات و توانمندی‌ها در حوزه‌های مختلف در این راستا هدایت شود تا قشر آسیب پذیر که در رنج و بیماری است در حوزه اقتصادی به حداقل در توان جامعه برسانیم.

علی شادمان در خصوص عزاداری ماه محرم خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت قرمز شهرستان تأکید اصلی دستورالعمل‌ها بر این بود که نهایت ظرفیت فضای مجازی در این راستا استفاده شود و عزاداری در ماه محرم با توجه به پروتکل‌های بهداشتی ابلاغ می‌شود.

وی با اشاره به نقش رسانه‌ها تصریح کرد: رسانه‌ها و فضای مجازی در این رزمایش با آماده کردن ذهن جامعه نسبت به اهمیت، حساسیت و نیاز می‌توانند کمک کار خوبی باشند.

این مسئول افزود: رسانه‌ها در موج دوم کرونا در شهرستان نور بسیار فعال و همراه و پشتیبان هستند و به موقع جهت دهی و اطلاع رسانی می‌کنند و بسیار تأثیر گذارند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نور نیز اظهارکرد: جلسه رزمایش مواسات و همدلی با نظر ولایت فقیه، مقام معظم رهبری با ریاست امام جمعه، معاونت فرماندار و دبیری سپاه شهرستان نور برنامه ریزی شد که امیدواریم بتوانیم در این رزمایش در 3 مرحله از عید قربان تا غدیر، ایام محرم و ایام آخر ماه سفر با همت مردم، خیرین و مسئولان شهرستان به کمک قشر آسیب پذیر بشتابیم.

سید نعمت اسدی با اشاره به 10هزار و 400 بسه حمایتی در رزمایش گذشته برای کمک به قشر آسیب پذیر بیان کرد: این بسته‌های حمایتی با ظرفیت همه ادارات، نهادها، مردم شهرستان به ویژه خیرین تهیه و توزیع شد.

وی افزود: در این دوره از رزمایش نیز امیدواریم با همت خیرین، مردم و مسئولان در هر مرحله بتوانیم حدود 4 هزار بسته حمایتی را در شهرستان تهیه و به نیازمندان اهدا کنیم تا مقداری از درد و آلام مردم را کاهش دهیم.

اسدی در پایان با قدردانی از تمام حمایت‌ها در رزمایش مؤمنانه افزود: از مردم شریف شهرستان نور استدعا داریم که مبالغ خود را به هر نیتی به شماره حساب مجمع خیرین بسیج واریز کنند که ما به عنوان امانتدار مردم با برنامه ریزی بتوانیم بسته‌های حمایتی تهیه و بین اقشار آسیب پذیر جامعه توزیع کنیم.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1632389
ارسال نظر
نظرات