شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 19:43 منتشر شده در مورخ: 1399/05/08 شناسه خبر: 1632014
سرپرست جهاد کشاورزی سوادکوه خبر داد

پرداخت 17 میلیاردی تسهیلات جبران خسارت کرونا در سوادکوه

پرداخت 17 میلیاردی تسهیلات جبران خسارت کرونا در سوادکوه
حمیدرضا شهابیان از پرداخت بیش از 17 میلیارد ریال تسهیلات جبران خسارت کرونا به واحدهای تولیدی شهرستان سوادکوه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمیدرضا شهابیان در گفت‌وگو با بلاغ اظهار کرد: 17 میلیارد و 640 میلیون ریال تسهیلات ارزان قیمت برای واحد‌های مرغ گوشتی، مرغ مادر و واحد‌های تولیدی خسارت دیده از کرونا در شهرستان سوادکوه درنظر گرفته شد که روند معرفی و پرداخت آن به متقاضیان توسط بانک‌ها آغاز شده است.

 
وی افزود: این تسهیلات به منظور جبران خسارت ناشی از ویروس کرونا به واحد‌های خسارت دیده بخش کشاورزی توسط سه بانک عامل شهرستان در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.
 
سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان سوادکوه به شرایط دریافت تسهیلات اشاره کرد و گفت: شرط اصلی برای دریافت این تسهیلات، ثبت نام واحد‌ها در سامانه "کارا" است چراکه در غیر این صورت نمی‌توان از این خدمت بهره‌مند شد و متقاضیان باید از طریق دستگاه‌های مرتبط با کارگاه خسارت دیده به بانک معرفی شوند.
 
این مسئول افزود: تعداد دو مورد از این واحد‌ها تسهیلات را دریافت، پنج واحد مصوب شده، 15 واحد در حال بررسی در شعبات بانک و سه واحد در حال بررسی در مازندران است.
 
شهابیان در پایان خاطرنشان کرد: نرخ سود تسهیلات اعطایی به متقاضیان 12 درصد و بازه زمانی بازپرداخت آن 24 ماهه است که بسته به شرایط از 12 میلیون تومان تسهیلات به ازای هر نفر پرداخت می‌شود.

انتهای پیام/
https://old.dana.ir/1632014
ارسال نظر
نظرات