شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 14:26 منتشر شده در مورخ: 1399/05/08 شناسه خبر: 1631899
معاون راه و شهرسازی استان زنجان:

فردا آخرین مهلت ثبت‌نام در طرح ودیعه مسکن است

فردا آخرین مهلت ثبت‌نام در طرح ودیعه مسکن است
سعید شاهین‌فر، معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: فردا پنج‌شنبه به عنوان آخرین مهلت ثبت‌نام طرح ودیعه مسکن پیش‌بینی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سعید شاهین فر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: واجدین شرایط دریافت تسهیلات ودیعه مسکن می‌توانند برای دریافت این تسهیلات ثبت‌نام کنند.

 
وی افزود: ثبت‌نام از 4 مرداد ماه سال جاری آغاز شده است و تا پنج شنبه تا ساعت 12 شب، ادامه دارد در قالب این طرح کارگران و اقشار حقوق بگیر با درآمد ثابت ثبت‌نام کنند.
 
این مسئول بیان داشت: متقاضیان می‌توانند با ارسال پیامک به سرشماره 300073640 ثبت‌نام اولیه را انجام داده سپس در سامانه اعلام شده ثبت نام خود را تکمیل کرده و اطلاعات را ارائه کنند.
 
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان ادامه داد: این طرح شامل خانوارهای پنج نفره، خانه اولی‌ها و مزدوجین امسال می‌شود.
 
شاهین‌فر کارمزد این تسهیلات را 13 درصد عنوان کرد و گفت: افراد تحت پوشش سازمان‌های حمایتی از جمله کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی نیز در اولویت دریفات این تسهیلات هستند.
 
وی میزان تسهیلات را در زنجان 15 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: متقاضیان باید دارای اجاره‌نامه رسمی و معتبر با کد رهگیری باشند.
 
این مسئول بیان داشت: ثبت‌نام در تسهیلات ودیعه مسکن هیچ ارتباطی به ثبت‌نام در طرح اقدام ملی مسکن ندارد و ضروری است مردم به شایعات در این زمینه توجه نکنند.
 
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان یادآور شد: با توجه به این امر که شهر زنجان دارای جمعیتی کمتر از 500 هزار نفر است سهمیه 15 میلیون تومانی در نظرگرفته شده است.
 
انتهای پیام/
https://old.dana.ir/1631899
ارسال نظر
نظرات