شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 16:32 منتشر شده در مورخ: 1399/05/06 شناسه خبر: 1631227
عمویی خبر داد:

بررسی ابعاد حادثه تعرض آمریکا به هواپیمای ماهان در مجلس

بررسی ابعاد حادثه تعرض آمریکا به هواپیمای ماهان در مجلس
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: کمیسیون متبوعش هفته آینده ابعاد حادثه تعرض جنگنده‌های آمریکایی به هواپیمایی ماهان را بررسی می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ درباره جلسه آتی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، در اولین جلسه پیش روی خود به بررسی ابعاد مختلف حادثه تعرض جنگنده های آمریکایی به هواپیمای مسافربری ماهان در فضای سوریه می پردازد.

وی بیان کرد: این جلسه عصر روز یکشنبه هفته آینده برگزار می شود و ابعاد مختلف حادثه مذکور مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این جلسه با حضور مقامات مربوطه از سازمان هواپیمایی کشوری، وزارت امور  خارجه و ستاد کل نیروهای مسلح برگزار خواهد شد و جزئیات این اقدام غیرقانونی نیروهای اشغالگر آمریکایی در قبال مسافران این پرواز غیر نظامی مورد بررسی قرار می گیرد.

عمویی بیان کرد: ابعاد حقوقی، بین المللی، بشردوستانه، هوایی و نظامی این حرکت تهدیدآمیز بخش هوایی نیروی تروریستی و اشغالگر سنتکام، در این جلسه مورد بحث قرار خواهد گرفت.

وی گفت: همچنین در این جلسه آخرین اقدامات صورت گرفته در نهادهای مختلف کشورمان در واکنش به اقدام آمریکا و شکایت جمهوری اسلامی در مجامع بین المللی بررسی می شود.

 

انتهای پیام/ک

منبع : مهر

https://old.dana.ir/1631227
ارسال نظر
نظرات