شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 20:30 منتشر شده در مورخ: 1399/05/04 شناسه خبر: 1630456

صالح و سید عمار الحکیم بر ضرورت اتحاد در دفاع از حاکمیت و امنیت عراق تاکید کردند

صالح و سید عمار الحکیم بر ضرورت اتحاد در دفاع از حاکمیت و امنیت عراق تاکید کردند
رئیس جمهور و رهبر جریان حکمت ملی عراق بر ضرورت هماهنگی مشترک میان جریان‌های ملی این کشور در دفاع از حاکمیت و امنیت عراق و دور نگاه داشتن آن از کشمکش‌های منطقه‌ای و بین المللی تاکید کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ «برهم صالح» رئیس جمهور عراق و «سید عمار الحکیم» رهبر جریان حکمت ملی  روز شنبه در دیدار با یکدیگر در بغداد بر ضرورت حفظ حاکمیت عراق و دور نگاه داشتن آن از کشمکش‌های بین المللی تاکید کردند.

 
دفتر اطلاع رسانی رئیس جمهور عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد که در این دیدار تازه‌ترین تحولات سیاسی و امنیتی در کشور مورد بررسی قرار گرفت و بر ضرورت حمایت از دولت فعلی برای اجرای برنامه‌های خود و به خصوص برگزاری انتخابات زودهنگام و شفاف و پاسخ به خواسته‌های عراقی‌ها در تحقق اصلاحات مطلوب تاکید شد.
 
بر اساس گزارش پایگاه خبری بغداد الیوم، در ادامه این بیانیه آمده است: «رئیس جمهور به الحکیم به مناسبت سومین سالروز تاسیس جریان حکمت ملی تبریک گفت و برای رهبری و کادر آن  موفقیت همیشگی در راستای خدمت به میهن آرزو کرد».
 
بر اساس این بیانیه دو طرف همچنین بر اهمیت یکپارچگی تلاش‌ها و هماهنگی مشترک میان جریان‌های ملی به منظور تحکیم دفاع از حاکمیت عراق و تقویت امنیت و ثبات آن و دور نگاه داشتن آن از کشمکش‌های بین‌المللی و منطقه‌ای تاکید کردند.
https://old.dana.ir/1630456
ارسال نظر
نظرات