شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 11:05 منتشر شده در مورخ: 1399/05/02 شناسه خبر: 1629785
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان:

پیگیری شورا و شهرداری برای اجرای پروژه پادگان زنجان نتیجه‌ای نداشت

پیگیری شورا و شهرداری برای اجرای پروژه پادگان زنجان نتیجه‌ای نداشت
عباس راشاد، رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: دلیل مشخصی برای عدم موافقت فرمانده پادگان زنجان با اجرای پروژه محور پادگان وجود ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عباس راشاد امروز در گفت‌و‎گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: برای اجرای پروژه خیابان پادگان زنجان جلسات مختلفی تاکنون برگزار شده است اما نتیجه‌ای به دست نیامده است.

وی با اشاره به مخالفت فرمانده پادگان با اجرای پروژه پادگان زنجان، خاطرنشان کرد: بر خلاف قرار و تفاهم 11 ماده‌ای امضا شده تا کنون اجازه ورود به پادگان و انجام عملیات مهندسی را نداشته‌ایم.
 
این مسئول بیان داشت: در دیدار شهردار زنجان، نماینده مردم زنجان و طارم و رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر زنجان با وزیر دفاع، ایشان قول حل مشکلات را داده‌اند.
 
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه قرار بود این هفته وزیر دفاع در زنجان حضور یابند که این قرار ملغی شد، افزود: امیدواریم با حضور ایشان مشکلات این پروژه حل شود.
 
راشاد بیان داشت: دلیل مشخصی برای عدم موافقت فرمانده پادگان زنجان با وجود تفاهم‌نامه 11 ماده‌ای وجود ندارد در حالی که در این تفاهم‌نامه به صورت صریح و روشن تکالیف مشخص است.
 
 وی گفت: از گذشته فرمانده پادگان با این موضوع مخالف بود و امروز هم این مخالفت ادامه دارد و با وجود پیگیری جدی شورا و شهرداری زنجان، تا کنون نتیجه‌ای نداشته است.
 
انتهای پیام/
https://old.dana.ir/1629785
ارسال نظر
نظرات