شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 18:46 منتشر شده در مورخ: 1399/04/31 شناسه خبر: 1629251
بخشداران مرکزی و گهرباران تغییر می‌کنند؛

پایان انتظار 2 ساله با معرفی معاون فرماندار میاندورود

پایان انتظار 2 ساله با معرفی معاون فرماندار میاندورود
امروز بعد از گذشت دو سال خبر رسیده که محمدحنیف سورکی‌آزاد بخشدار فعلی گهرباران به‌عنوان معاون فرماندار میاندورود معارفه می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، دو سال قبل در چنین روزی ارسطو قادری فرمانداری میاندورود را ترک و محمدرضا غلامیان که معاون وی بود به‌عنوان سرپرست فرمانداری انتخاب و بعد از مدت کوتاهی علی غلامیان فرماندار میاندورود شد و غلامیان هم دیگر در میاندورود حاضر نشد تا از آن زمان تا به امروز جایگاه معاون فرماندار میاندورود خالی بماند.

امروز اما بعد از گذشت دو سال خبر رسیده که محمدحنیف سورکی‌آزاد بخشدار فعلی گهرباران به‌عنوان معاون فرماندار میاندورود فردا چهارشنبه معارفه خواهد شد.

البته خبر رسیده که بخشدار مرکزی نیز تغییر کرده و حمیدرضا نوکنده مسئول اجتماعی و انتخابات فرمانداری جای حجر عسگری را خواهد گرفت و عسگری به شهر خودش گلوگاه می‌رود و معاون فرماندار آنجا خواهد شد.

برای جانشینی سورکی‌آزاد در گهرباران نیز فردی به نام خلیلی که مسئول فنی فرمانداری نکا را برعهده دارد و از اهالی روستای حلمسر و ماکران میاندورود است درنظر گرفته شده است.

محمدحنیف سورکی‌آزاد و حجر عسگری با روی کار آمدن دولت روحانی به‌عنوان بخشداران میاندورود انتخاب شدند که سورکی‌آزاد از مهر 94 در این سمت حضور داشت.

مراسم تودیع و معارفه به‌دلیل شیوع ویروس کرونا و ملاحظات بهداشتی، فردا صبح بدون حضور مدیران شهرستان و تنها با حضور اعضای شورای تامین برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1629251
ارسال نظر
نظرات