شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 11:51 منتشر شده در مورخ: 1399/04/31 شناسه خبر: 1629057
رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان زنجان خبرداد؛

برگزاری 21 عنوان برنامه به مناسبت هفته ازدواج در زنجان

برگزاری 21 عنوان برنامه به مناسبت هفته ازدواج در زنجان
طیب امیری،رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان زنجان گفت: 21 عنوان برنامه به مناسبت هفته ازدواج از سوی سازمان بسیج ورزشکاران استان زنجان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ طیب امیری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: به دلیل انتشار بیماری کرونا امکان برگزاری جشن روز ازدواج فراهم نشد و برنامه‌های این هفته به صورت مجازی برگزار می‌شود.

 
وی با بیان اینکه هفت برنامه در قالب 21 عنوان به مناسبت هفته ازدواج در استان ضبط شده است، بیان داشت: بیشتر برنامه‌‌ها در حول محور ازدواج آسان و آگاهانه بوده و تلاش شده است تا در فضای مجازی این برنامه‌ها منتشر شود.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: هفت برنامه یک ساعته با حضور مسئولان استان زنجان در راستای برنامه‌های اجرایی و تسهیل‌گیری در حوزه ازدواج ضبط و در فضای مجازی منتشر شده است.
 
رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان زنجان با اشاره به حضور روانشناسان و خیرین ازدواج در برنامه‌های هفته ازدواج استان، بیان داشت: این برنامه به همت بسیج ورزشکاران، اداره کل ورزش و جوانان و حسینیه اعظم زنجان در حسینیه اعظم ضبط شده است.
 
امیری بیان داشت: همچنین در این برنامه‌ها از سوی روانشناسان حول محورهای بلوغ، ازدواج آسان، فرزند پروری، تغذیه سالم، تصویرشناسی ازدواج، محبت در خانواده و ملاک‌های ازدواج سالم صحبت شد.
 
وی از راه‌اندازی پویش ازدواج آسان با مشارک اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان، سازمان بسیج ورزشکاران استان، موسسه پرتو زندگی و آبشار عاطفه ها خبرداد و گفت: در قالب این پویش کمک‌های نقدی خیرین و عموم مردم جمع آوری شده و برای نوعروسان نیازمند جهیزیه خریداری می‌شود.
 
این مسئول از عقد خوانی زنده در حسینیه اعظم زنجان برای یک زوج جوان با 14 سکه مهریه به مناسبت هفته ازدواج خبرداد و گفت: این برنامه در راستای تبلیغ ازدواج آسان و آگاهانه برگزار شد.
 
انتهای پیام/
https://old.dana.ir/1629057
ارسال نظر
نظرات