شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 11:50 منتشر شده در مورخ: 1399/04/31 شناسه خبر: 1629050
یادداشت؛

می‌بینند، می‌فهمند، اما فی قلوبهم مرض‌اند

می‌بینند، می‌فهمند، اما فی قلوبهم مرض‌اند
پاره‌بینان تنها چیزهایی را می‌بینند که می‌خواهند و چیزهایی را نمی‌بینند که نمی‌خواهند، در نتیجه هیچگاه با افق‌های حقیقت مواجه نشده و در ظلمت تنگ نظری و غفلت خودخواهانه باقی می‌مانند و بیماری‌شان تشدید می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، این روزها بوضوح می‌توان گروهی را دید که یا بیمارند و یا به ورطه بیماری و نابودی تدریجی وجدان و انسانیت کشانده می‌شوند، هرچند دارای ظاهری شیک و آنکادره با ادا واطوارهای خاص و حق بجانب هستند و غالباً دروغ‌ها را چنان با ظاهری فریبنده و بزرگ می‌گویند و با صدای بلند تکرار می‌کنند که کمتر به شنونده جرات شک و تردید می‌دهند.
 
ماجرای صدور حکم سه شرور و زورگیری که با قمه به مردم حمله کرده و با مجروح کردن مغازه داران زورگیری می‌کردند و به ناموس مردم تجاوز کرده و بعد کاشف بعمل آمد که با حضور فعال در اغتشاش و فتنه سال ۸۸، میدانداری کرده و به آتش زدن بانک‌ها و پمپ بنزین‌ها و... معترف شده و اظهار داشتند که در خارج از کشور آموزش دیده و با سرویس‌های امنیتی و جاسوسی بیگانگان ارتباط داشته و دستورات آنان را در تخریب گسترده و تحریک مردم با دریافت دلارهای مزدوری به اجرا می‌گذاردند و سرانجام در حین ارتکاب مجرمانه و زورگیری از یک خانم آنهم در روز روشن توسط اقوام این خانم دستگیر شده و با محاکمه و حضور وکیل به اعدام محکوم شدند.
 
سطح و حجم تخریب اقدام‌های این سه نفر و تحریک به تخریب از سوی آنها در آن حدی بود که نتیجه آن، خسارات نجومی در سطح ملی را رقم زد.

اینکه فرد یا افرادی اقدام به جرائمی اجتماعی و ایجاد رعب و وحشت کنند و عده‌ای را مورد ایذاء و آزار خود قرار دهند و امنیت عمومی را مخدوش کنند و برای رهایی از پیامدهای قضایی و جزایی اقدامات خود با استفاده از ابزارهایی رهایی یابند، سنگ روی سنگ بند نمی‌شود و تحقق عدالت امکان ناپذیر و داستانی باورناپذیر خواهد بود.

حال اگر محاکم قضایی بر روال قانونی بخواهند حکم را مورد تجدیدنظر قرار دهند، مسئله‌ای نیست و هیچ نباید به اذهان مردم راه یابد که این تجدیدنظر براساس فشارهای پیرامونی و رسانه‌ای و یا احیاناً جوسازی‌های چند سلبرتی صورت می‌گیرد که بواقع سم خطرناکی است که نمی‌توان از آثار مهلک آن جلوگیری کرد.

آنچه که فوق‌العاده در میان دنیایی از هیاهوی تبلیغاتی و جنجال‌های هدفمند مهم است، نگاه درست و موشکافانه آحاد مردم به‌خصوص نخبگان و فرهیختگان جامعه به مسائل داخلی ایران و جهان و نوع جبهه‌گیری بیگانگان با مسائل کشور ما و قرار گرفتن عده‌ای در داخل کشور در اجرای سناریوهای دشمنان انقلاب است.

آنانی که هزاران نکته مثبت و انسانی و منحصر بفرد این کشور و ملت ایران و نظام اسلامی را نمی‌بینند و تحت تدبیر بیگانگان وارد میدانی می‌شوند که صحنه‌گردان اصلی آن دشمنان دین و دنیای این ملت هستند، نمی‌توان به آنها اعتماد کرد و آنها را که همواره برای اجرای نقش نیابتی، تخریب بنیان اعتقادی ملت مسلمان را مورد هدف قرار می‌دهند، سرزنش نکرد و آنان را خائن عامد یا جاهل ندانست.

به چند مورد امیدبخش که توسط بنیادها و نهادهای غیر دولتی در کشورمان انجام می‌شود و چیزی جز زیبایی و تلاش انسانی برای خدمت به جامعه ایرانی است توجه فرمائید تا روشن گردد که چرا این اقدام‌های فوق‌العاده به چشم عده‌ای مدعی نمی‌آید، آنگاه مثل مگس می‌روند و روی زخم‌هایی از جنس بی‌قیدی‌ها و لاابالی‌گری‌ها می‌نشینند و عفونت را ترویج و گسترش می‌دهند.

مدیرعامل بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) چند روز قبل گفت: در سال گذشته طرح‌های اشتغال محور بنیاد 30 هزار طرح بوده، با توجه به اینکه در سال جهش تولید قرار داریم امسال به 60 هزار طرح رسیده است و اکنون روزانه 300 طرح اشتغال محور در کشور در حال اجراست.

سید امیرحسین در ادامه اظهار کرد: در ابتدا مقام معظم رهبری از بنیاد برکت دستور ساخت یک هزار مدرسه در کشور صادر کردند و تا مهر امسال یک هزار و 900 مدرسه به بهره‌برداری می‌رسد.
 
وی افزود: در سایر بخش‌های عمرانی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تاکنون بیش از یک هزار و ۵۰۰ مسجد و موسسه فرهنگی، بیش از ۱۲ بیمارستان و بیش از ۲۴۰ خانه سلامت و بهداشت در کشور ساخته‌شده است.
 
مدیرعامل بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) از ساخت 40 هزار واحد مسکن محرومین در کشور خبر داد و گفت: آب‌رسانی به یک هزار روستا آغازشده که تاکنون به 500 روستا آب‌رسانی انجام شد.
 
مدنی بابیان اینکه 47 هزار طرح سحاب در روستاهای کشور اجراشده است عنوان کرد: در قالب این طرح اشتغال‌زایی در 8 هزار روستا در حال انجام است.

و یا به این خبر توجه فرمائید: پس از تصمیمات به موقع قوه قضائیه در اعطای مرخصی به بیش از ۱۱۴ هزار زندانی در موج اول همه‌گیری بیماری کرونا، با همکاری مشترک سازمان زندان‌ها و بنیاد مستضعفان، تفاهم‌نامه ای امضاء شد که بر مبنای آن ۲۵۷۴ زندانی جرایم غیر عمد و جرایم مالی از زندان آزاد می‌شوند و به آغوش خانواده بازمی‌گردند.

 اعلام خبر توزیع بیش از 3میلیون سبد کالا بین محرومین و آسیب‌دیدگان از کرونا از سوی گروه‌های مردمی در اجابت دعوت مقام معظم رهبری با عنوان رزمایش مواسات و کمک مومنانه، که صحنه‌های زیبایی از همدلی و اتحاد و وفاق ملی بر محور ولایت را به نمایش گذارد، چگونه این حرکت حماسی و بی‌نظیر از سوی سلبرتی‌های نق‌زن و غرولندکن دیده نشد و گوش‌شان هیچ‌یک از آهنگ مومنانه این ملت را نشنید، اما همین چشمانی که سرکوب ددمنشانه دولت‌های آمریکا و اروپا در برخورد با مردم خودشان را نمی‌بیند و صدای مظلومیت و شکسته شدن استخوان معترضان به‌جان آمده این کشورها را نمی‌شنود، فوراً برای بازی در زمین دشمنان ملت ایران و بشریت می‌دود و گوشش همواره برای شنیدن فراخوان‌های این شیاطین تیز و آماده است؟!.

چه زیبا و گویا و رسا قرآن مجید در آیات ابتدایی سوره بقره وصف این گروه را نمود که هنگامی با اهل ایمان این گروه مواجه می‌شوند، می‌گویند ما ایمان آوردیم و چون با شیاطین خلوت می‌کنند، می‌گویند: بدون شک ما باشمائیم، ما با تظاهر به ایمان، مومنان را مسخره می‌کنیم؛ آنگاه خداوند می‌فرماید: خدا آنان را به کیفر این کار منافقانه در دنیا و آخرت عذاب خواهد کرد و آنان را در سرکشی و تجاوزشان مهلت می‌دهد تا در گمراهی‌شان سرگردان و حیران بمانند.

قرآن در توصیف آنانی که شیاطین را دوست خود برمی‌گزینند، می‌فرماید: آنان کر و لال و کورند و از گمراهی و ضلالت به سوی هدایت و حقیقت باز نمی‌گردند، چراکه در دل آنان بیماری نفاق است (فی قلوبهم مرض، فزادهم‌الله مرضا و لهم عذاب الیم بما کانوا یکذبون).

بنابراین، اگر این گروه به خود نیایند و متنبه نشوند و به راه خداوند و ملت و نظام خویش باز نگردند، هیچ چیزی و هیچ کسی نمی‌تواند آنها را نجات دهد و از مرداب ضلالت و تباهی برهاند. سلبرتی‌ها و هم مدعیان دروغین! فرصت را دریابید که زمان را نمی‌توان بازگرداند و به جبران مافات پرداخت. پشیمانی در وقت نامعلوم توبه دیگر سودی به حال‌تان نخواهد داشت.

محمداسماعیل امام‌زاده

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1629050
ارسال نظر
نظرات