شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 11:46 منتشر شده در مورخ: 1399/04/31 شناسه خبر: 1629030
فرماندار گلوگاه خبر داد؛

خسارت 17 میلیارد تومانی سیل اخیر به گلوگاه

خسارت 17 میلیارد تومانی سیل اخیر به گلوگاه
فریدون کلبادی‌نژاد از خسارت 17 میلیارد تومانی سیل اخیر به این شهرستان خبر داد و گفت: عمده‌ترین خسارت سیل به بخش راه و ابنیه و پل بوده که خوشبختانه در حال حاضر، کلیه مسیرهای مواصلاتی آسیب دیده، بازگشایی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فریدون کلبادی‌نژاد در گفت‌وگو به خبرنگار بلاغ از خسارت 17 میلیارد تومانی سیل اخیر به این شهرستان خبر داد.

وی افزود: عمده‌ترین خسارت سیل به بخش راه و ابنیه و پل بوده که در حال حاضر، کلیه مسیرهای مواصلاتی آسیب دیده، بازگشایی شده است.

فرماندار گلوگاه خاطرنشان کرد: طی روزهای اخیر، بازدیدهای میدانی از سوی مسئولان استانی و مسئول ستاد بحران استانداری مازندران از بخش‌های آسیب دیده صورت گرفته است و بنا است تا با تخصیص اعتبار، ترمیم و بازسازی بخش‌های آسیب دیده انجام گیرد.

کلبادی‌نژاد با بیان اینکه سیل اخیر، خسارتی را به هیچ یک از واحدهای مسکونی وارد نکرد، گفت: تاسیسات زیربنایی نظیر برق، آب، راه، کشاورزی و بخشی از زمین‌های جنگلی، از عمده‌ترین خسارت‌های سیل اخیر به گلوگاه بوده است.

وی اعلام کرد: در حال حاضر، برق، آب و گاز تمامی مناطق درگیر سیل، وصل شده است و هیچگونه قطعی نداریم.

فرماندار گلوگاه تصریح کرد: در خصوص بخش کشاورزی، کارشناسان جهادکشاورزی در حال بازدید میدانی و تعیین خسارات وارده هستند و پس از تکمیل برآورد خسارات، ارقام در سامانه ستاد بحران جهت ادامه روند پیگیری، ثبت خواهد شد.

کلبادی‌نژاد متذکر شد: در سیل اخیر، پل ارتباطی روستای تیله نو، تخریب شد که برای بازسازی این پل، اعتباری نزدیک به دو میلیارد تومان لازم است.

وی یادآور شد: سیل اخیر نزدیک به 10 میلیارد تومان خسارت به بخش راه، ابنیه و پل این شهرستان وارد کرد.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1629030
ارسال نظر
نظرات