شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 16:16 منتشر شده در مورخ: 1399/04/30 شناسه خبر: 1628850
رئیس حوزه قضایی لاریجان خبر داد؛

قلع و قمع ۲ ساخت‌وساز غیر مجاز در منطقه لاریجان آمل

قلع و قمع ۲ ساخت‌وساز غیر مجاز در منطقه لاریجان آمل
سالار صانعی گفت: طی برخورد قاطعانه از سوی دستگاه های قضایی دو حکم قلع و قمع بنا و تغییر کاربری غیر مجاز در اراضی منابع طبیعی روستای پلور اجرا شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سالار صانعی در گفت و گو با بلاغ؛ از اجرای 2 حکم قلع و قمع بنا و تغییر کاربری غیر مجاز در اراضی منابع طبیعی این بخش خبر داد و گفت: پیرو تغییر کاربری غیر مجاز در روستای پلور 1 واحد مسکونی و 1 قطعه زمین تصرف شده به مساحت  100 و 150 متر مربع مطابق با احکام صادره از دادگاه لاریجان تخریب شد.

وی با بیان اینکه دستگاه قضایی با حضور نماینده دادستان ، مسئول امور اراضی ، مسئول نیروی انتظامی منطقه و نماینده بنیاد مسکن اقدام به اجرای حکم قطعی دادگاه کیفری کردند، متذکر شد: بناهای غیر مجاز و مکان های مذکور کاملا تخریب و زمین های تصرف شده به صورت سابق اعاده شدند.   
 


رئیس حوزه قضایی بخش لاریجان افزود : با ورود جدی دستگاه قضا، اجرای احکام قطعی دیگر در راه است و در روز های آتی اجرایی می شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: با احداث بناهای غیر مجاز توسط متصرفین به صورت قاطعانه و مستمر برخورد می شود و در صورت عدم توجه به اخطارها طی حکم قطعی دادگاه کیفری این بناهای غیر مجاز بدون هیچ اقمازی قلع و قمع خواهد شد.
رئیس حوزه قضایی لاریجان گفت1ک ایجاد امنیت پایدار در لاریجان به واسطه قاطعیت عمل صورت گرفته و با ورود جدی دستگاه قضا از زمین خواری و کوه خواری در منطقه لاریجان جلوگیری شد و از سویی برخورد قاطع با ایجاد کنندگان رانت، دست دلالان را کوتاه کرد.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1628850
ارسال نظر
نظرات