شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 22:20 منتشر شده در مورخ: 1399/04/28 شناسه خبر: 1628126
رئیس بیمارستان عزیزی جویبار:

بیماران غیرکرونایی فعلاً در بیمارستان عزیزی جویبار پذیرش نمی‌شوند/تکمیل نیمی از تخت‌ها با بیماران کرونایی

بیماران غیرکرونایی فعلاً در بیمارستان عزیزی جویبار پذیرش نمی‌شوند/تکمیل نیمی از تخت‌ها با بیماران کرونایی
علی شوپایی گفت: به دلیل افزایش مبتلایان به ویروس کرونا و مراجعه به بیمارستان عزیزی جویبار، افرادی که دچار بیماری زمینه‌ای یا بیماری‌های دیگر هستند تا اطلاع ثانوی به بیمارستان عزیزی مراجعه نکنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی شوپایی در گفت‌وگویی با خبرنگار بلاغ،بابیان اینکه بیماران غیرکرونایی به بیمارستان عزیزی مراجعه نکنند اظهار کرد: به دلیل افزایش مبتلایان به ویروس کرونا و مراجعه به بیمارستان عزیزی جویبار، افرادی که دچار بیماری زمینه‌ای یا بیماری‌های دیگر هستند تا اطلاع ثانوی به بیمارستان عزیزی مراجعه نکنند.
 
وی افزود: بیماران دارای مشکل ارتوپدی و اطفال می‌توانند به بیمارستان بوعلی، بیماران دارای مشکل قلبی به بیمارستان فاطمه الزهرا و بیماری‌های زنان و زایمان به بیمارستان امام خمینی(ره) ساری مراجعه کنند.
 
رئیس بیمارستان عزیزی جویبار بابیان اینکه بیش از نیمی از تخت‌های بیمارستان عزیزی با بستری شدن بیماران کرونایی پرشده است گفت: ظرفیت بیمارستان عزیزی جویبار 60 تخت است که تاکنون بیش از نیمی از آن پرشده است.
 
شوپایی در خصوص اتوبوس حامل بیماران کرونایی عنوان کرد: به دلیل تکمیل ظرفیت بیمارستان‌های قائم‌شهر، تصمیم بر آن شد که بیماران کرونایی جویباری بستری‌شده در قائم‌شهر به بیمارستان عزیزی منتقل شوند و فقط سه یا 4 نفر از بیماران قائم‌شهری به اینجا منتقل شدند.
 
وی از مردم خواست از حضور غیرضروری در اماکن شلوغ و مسقف خودداری کنند و زدن ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و شستشوی دست‌ها را جدی بگیرند.
 
رئیس بیمارستان عزیزی جویبار بابیان اینکه هنوز واکسن و داروی قطعی برای درمان 100 درصد این بیماری کشف نشده و مردم فعلاً باید بهداشت فردی و فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1628126
ارسال نظر
نظرات