شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 12:24 منتشر شده در مورخ: 1399/04/27 شناسه خبر: 1627670
دادستان جویبار به اصناف متخلف هشدار داد؛

ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط اصناف

ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط اصناف
محمد قنبری بابیان اینکه با اصناف متخلف برخورد جدی صورت می‌گیرد، گفت: در حمایت قضایی از تصمیمات ستاد مقابله با کرونا شهرستان اصنافی که پروتکل‌های بهداشتی رعایت نکنند پلمب می‌شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید محمد قنبری در گفت و گو با بلاغ بابیان اینکه اصنافی که پروتکل بهداشتی به‌ویژه ماسک و فاصله اجتماعی را رعایت نکنند در مرحله اول اخطار و در مرحله دوم پلمپ خواهند شد، اظهار کرد: با اصناف متخلف برخورد قاطع قانونی صورت می‌گیرد.
 
وی ادامه داد: باهدف اجرای دستورالعمل نظارت و پیگیری حقوق عامه با اصنافی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند، برابر ماده ۶۸۸ قانون مجازات اسلامی که مصداق بارز تخلف بهداشتی و جرم است، برخورد و مغازه آن‌ها پلمب خواهد شد.
 
این مقام قضایی تأکید کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و اهمیت فوق‌العاده پیشگیری از آن به‌منظور به حداقل رساندن خطر انتقال ویروس مردم به‌جز موارد ضروری آن‌هم با رعایت تمام موارد بهداشتی از خانه خراج نشوند.
 
قنبری افزود: نباید فراموش کرد که نسخه واحد دنیا برای مقابله با کرونا و قطع زنجیره شیوع این ویروس،رعایت بهداشت فردی و اجتماعی است.
 
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جویبار عنوان کرد: شهروندان می‌توانند هرگونه تخلف اصناف را در عرصه‌های مختلف به مراکز بهداشت، اداره دامپزشکی، اماکن نیروی انتظامی و یا به دادستانی گزارش و اطلاع دهند.

انتهای پیام/
 

https://old.dana.ir/1627670
ارسال نظر
نظرات