شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 13:16 منتشر شده در مورخ: 1399/04/24 شناسه خبر: 1626588
امام جمعه پل سفید سوادکوه:

هجمه دشمن به شورای نگهبان نشانه موفقیت این نهاد انقلابی است

هجمه دشمن به شورای نگهبان نشانه موفقیت این نهاد انقلابی است
سیدمهدی جعفری گفت: می‌بینیم که دشمن نهاد شورای نگهبان را هدف گرفت و بویژه در زمان انتخابات چه کارهایی علیه این نهاد انجام می‌دهد و خدا را شاکریم که شورای نگهبان یک نهاد خودی و انقلابی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، حجت الاسلام سیدمهدی جعفری صبح امروز در دیدار با رئیس ستاد دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان سوادکوه ضمن تبریک فرارسیدن 26 تیرماه سالروز تأسیس نهاد شورای نگهبان، با اشاره به سخن شهید همت در رابطه با شناخت مسیر درست مبنی بر اینکه ببینید آتش دشمن کدام مسیر را هدف گرفته، همان سمت خودی است، افزود: می‌بینیم که دشمن نهاد شورای نگهبان را هدف گرفت و بویژه در زمان انتخابات چه کارهایی علیه این نهاد انجام می‌دهد و خدا را شاکریم که شورای نگهبان یک نهاد خودی و انقلابی است.
 
وی با اشاره به سخن رهبری مبنی بر اینکه بی‌حجاب زیاد نیست بلکه افراد باحجاب از خانه بیرون نمی‌آیند و اگر آنها بیایند و در خیابان بریزند دیگر بی‌حجاب دیده نمی‌شود، نمود آن را در راهپیمایی روز قدس و 22 بهمن دانست و گفت: در این روزها، وقتی با حجاب‌های بیرون می‌آیند بی‌حجاب‌های ما دیده نمی‌شوند.
 
امام جمعه پل‌سفید، با اشاره به داستان حضرت موسی(ع) و اینکه پس از تعقیب فرعونیان و رسیدن به رود نیل، کار را تمام نشده ندانست چرا که می‌دانست خدا با اوست، افزود: هر کشوری جز ایران با وجود این هجمه‌های دشمنان و تحریم‌ها دوام نمی‌آورد و وقتی رهبری فرمودند که امریکا رو به افول است این مسئله را در بحث کرونا به عینه دیدیم؛ ما منکر علم و ثروت امریکا نیستیم اما ما خدا را داریم و کشورمان با وجود تحریم و دشمنان داخلی و خارجی همچنان سرپا ایستاده است.
 
جعفری با بیان اینکه تا پیش از این روزانه قیمت بالا می‌رفت و اکنون ساعتی بالا می‌رود، خاطرنشان کرد: ما مردم بسیار خوبی داریم که با وجود این فشار و سختی، این نظام و انقلاب را دوست دارند و از آن حمایت هم می‌کنند و ما باید قدر مردم را بدانیم؛ اینها سرمایه و ولی نعمت ما هستند.
 
وی نهاد شورای نگهبان را یک نهاد انقلابی و ولایی برشمرد و با بیان اینکه تاکنون این نهاد کارش را به نحو احسنت انجام داده و از این به بعد هم چنین خواهد بود، افزود: شورای نگهبان یک فیلتری است تا آنها که ناب و خالص هستند از آن عبور ‌کنند.
 
امام جمعه مرکز شهرستان سوادکوه،  با اشاره به روایتی از پیامبر خطاب به امام علی (ع) مبنی بر اینکه نه از مومن و کافر امتم بلکه از منافق امتم بر تو می‌ترسم، با بیان اینکه راست و دروغ منافق مشخص نیست، بر اهمیت فیلتر شورای نگهبان تأکید کرد و گفت: باید مراقب بود، بویژه شورای نگهبان چراکه اگر در این جایگاه فساد رخ دهد، نظام از میان می‌رود و افرادی روی کار می‌آیند که شایستگی ندارند و امیدواریم که خداوند توفیق دهد تا به شایستگی از پس این امانت و مسئولیت برآییم.

رئیس ستاد دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان سوادکوه  نیز در دیدار، نظارت ناظرین شبکه نظارت و بازرسی انتخابات را یک مسئولیت بزرگ دانست و اظهار کرد: مهم‌ترین اقدام این ستاد در ایام انتخابات صیانت از قانون اساسی، آرای مردم و ارزش‌های نظام است.


علی خلیل‌نژاد با بیان اینکه شبکه نظارت و بازرسی انتخابات در همه شهرستان‌ها دارای دفتر است، خاطرنشان کرد: این دفتر در شهرستان سوادکوه نیز کمابیش فعال بوده و فعالیتش بویژه در ایام انتخابات پررنگ‌تر است و از مشاوره اعضا برای امر انتخابات بهره می‌بریم.
 
رئیس ستاد دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان سوادکوه تعداد ناظران فعال در ایام انتخابات در شهرستان را 450 نفر برشمرد و افزود: این ناظران در ایام انتخابات به کمک ما و هیئت اجرایی آمده و مهم‌ترین رسالت آنها، نظارت بر امر انتخابات است.
 
وی با اعلام اینکه اعضای هیئت نظارت شهرستان تعداد 3 نفر بوده که هر سال پیش از ایام انتخابات شش نفر به مرکز معرفی می‌شوند، افزود: با حکم آیت‌الله جنتی سه نفر از این شش نفر به‌عنوان اعضای نظارت بر انتخابات دوره مورد نظر شهرستان انتخاب می‌شوند.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1626588
ارسال نظر
نظرات