شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 17:30 منتشر شده در مورخ: 1399/04/23 شناسه خبر: 1626488
مدیرعامل استقلال پاسخ مدعیان را داد؛

سعادتمند: حتی معجزه هم درعرض سه ماه رخ نمی‌دهد/ برنامه جامع 3ساله داریم

سعادتمند: حتی معجزه هم درعرض سه ماه رخ نمی‌دهد/ برنامه جامع 3ساله داریم
مدیرعامل باشگاه استقلال ادعاهای برخی افراد در خصوص دخالت دیگران در باشگاه استقلال را قویا تکذیب کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رسانه رسمی باشگاه استقلال، احمد سعادتمند در خصوص اظهارات بی‌مورد برخی افراد گفت: من نمی دانم مبنای این ادعاها چیست ولی ما در انتخاب، مذاکره و عقد قرارداد با اسپانسرها  و کلیه موارد با هماهنگی هیات مدیره اختیار تام داریم و تا امروز هم هیچ موردی وجود نداشته که بخواهیم قرارداد ببندیم و اقداماتی مثبت برای باشگاه انجام دهیم و کسی مانع شود.

سعادتمند ادامه داد: همه می دانند در چه زمان و موقعیتی به استقلال آمده ام که شاید کمتر کسی می توانست در این برهه مدیریت باشگاه استقلال با دنیایی از بدهی های ارزی و ریالی و مشکلات حقوقی و فنی بپذیرد. اینکه بیرون گود باشیم و ادعا کنیم کار سختی نیست. با آگاهی کامل آمده ام و به تمامی مشکلات واقف هستم. چندین بحران بزرگ را در کوتاهترین زمان ممکن و در بدترین شرایط اقتصادی و بروز ویروس کرونا برطرف و حل و فصل کردیم. اقدامات بسیار خوبی را انجام و اقدامات بی سابقه ای در دست اجرا و برنامه جامع و کامل ۳ ساله داریم و اگر دلسوزان مدعی اجازه دهند مورد به مورد در زمان خودش عملیاتی خواهد شد.
 
مدیرعامل استقلال تاکید کرد: آیا این دلسوزان انتظار دارند ظرف مدت سه ماه تمامی مشکلات آن هم مشکلاتی چون قراردادهای نجومی بی فایده کارشناسی نشده  که متاسفانه دست نامحرمان هم در آن ها دیده می‌شود و میلیارد ها تومان پول بیت المال این  مملکت را هدف قرار داده برطرف نماییم؟ حال که تیم و بچه های با غیرت آن در شرایط کرونا با همه وجود تلاش می کنند و یکی دو تا عزل و نصب بهانه ای شده برای سرکوب باشگاه بزرگ و اعلام و اظهار نظر عزیزان.
وی همچنین افزود: باید اعلام کنم هدفمندتر از گذشته با عزمی جزم و اراده ای مصمم با کمک هواداران باشگاهی رویایی خواهیم ساخت. هواداران برای فصل بعد خواهند دید شادی را به این صاحبان اصلی بر می گردانیم و افتخارات دیگر را به تالار بی شمار افتخارات پر طرفدارترین تیم در آسیا و پر آوازه ترین باشگاه ایرانی قاره کهن اضافه خواهیم کرد.
 
احمد سعادتمند درپایان گفت: ضمن ارج نهادن به تمامی نظرات منتقدان و دلسوزان واقعی استقلال، از سایر عزیزان هم می‌خواهم به باشگاه خودشان وقت بدهند؛ حتی معجزه هم نمی تواند ظرف ۳ ماه صورت گیرد.
 
 
انتهای پیام
 
https://old.dana.ir/1626488
ارسال نظر
نظرات