شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 18:20 منتشر شده در مورخ: 1399/04/23 شناسه خبر: 1626486

ادامه تجمع ضد آمریکایی در شمال شرق سوریه

ادامه تجمع ضد آمریکایی در شمال شرق سوریه
اهالی شهرکی در شمال شرق سوریه امروز با برپایی تجمعی ضمن محکوم کردن حضور نظامیان اشغالگر آمریکا و تحریم‌های آن علیه ملت سوریه تاکید کردند که ملت سوریه زیر هیچ فشاری دست از مواضع اصولی خود برنمی‌دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مردم شهرک «ذبانه» در منطقه «القامشلی» استان «الحسکه» سوریه با برپایی یک تجمع ملی در محکومیت تحریم‌های اقتصادی ظالمانه و یکجانبه آمریکا علیه سوریه موسوم به قانون سزار، مخالفت خود را با اشغالگری آمریکا و ترکیه در کشورشان اعلام کردند.

 
شرکت کنندگان، پلاکاردهایی را در محکومیت سرقت نظام‌مند نفت و دیگر ثروت‌های کشورشان توسط اشغالگران آمریکایی و ترکیه‌ای در دست داشتند و اخراج آنها از سوریه و مقابله با رفتارهای آنها در هرج و مرج افکنی و ایجاد بی ثباتی در منطقه الجزیره را خواستار شدند.
 
«عدنان منصور العامری» یک مسئول محلی شهرک ذبانه در گفت‌وگو با خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) با تاکید بر اینکه تحریم‌های سوریه معیشت و مقاومت مردم سوریه و دفاع آنها از سرزمین، ارتش و رهبری سوریه را هدف گرفته است، گفت: «مردم سوریه همه اشکال توطئه‌ها برای تخریب سوریه و تضعیف نقش آن در مقاومت برابر پروژه‌های استعماری در منطقه را رد می‌کنند».
 
در این تجمع تاکید شد که ملت سوریه مواضع خود را در مخالفت با حضور آمریکا تغییر نخواهد داد و بالاخره دیر یا زود آنها را از سوریه بیرون خواهند کرد و وفاداران به ارتش ، رهبری و خاک سوریه باقی خواهند ماند.
 
شرکت کنندگان در این تجمع حضور نظامیان اشغالگر آمریکا و ترکیه را عامل اصلی ناامنی و بی ثباتی در منطقه خواندند و گفتند هرج و مرج به اشغالگران اجازه می‌دهد که ثروت‌های سوریه را به غارت برده و تحریم‌های اقتصادی را با هدف مجازات ملت به دلیل مواضع ملی و ثابت آن تشدید کنند.
https://old.dana.ir/1626486
ارسال نظر
نظرات