شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 16:54 منتشر شده در مورخ: 1399/04/23 شناسه خبر: 1626473

قدم نخست فدراسیون کاراته برای تاسیس خانه کاراته

قدم نخست فدراسیون کاراته برای تاسیس خانه کاراته
سالن شماره 9 انقلاب اولین گام فدراسیون کاراته برای تاسیس خانه کاراته است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیدحسن طباطبایی طی گفتگویی درباره اختصاص سالن شماره ۹ مجموعه ورزشی انقلاب به کاراته همراه با بوکس گفت: با مساعدتی آقای صالحی امیری و دستور وی، سالن شماره ۹ باشگاه انقلاب در اختیار ملی پوشان کاراته هم قرار گرفت. سرانجام بعد از سال‌ها که کاراته جایی برای تمرین ملی پوشان خود نداشت، یک سالن در اختیار کاراته قرار داده شد که از پیگیری‌های رئیس کمیته ملی المپیک تشکر می‌کنم.

وی افزود: با توجه به فضای بزرگی که سالن شماره ۹ دارد، قرار است، به دو نیمه تقسیم شود و در ورودی مجزا برای هر رشته در نظر گرفته می‌شود تا ملی پوشان کاراته و بوکس بتوانند، از این سالن استفاده کنند.
رییس فدراسیون کاراته گفت: اختصاص سالن شماره ۹ مجموعه ورزشی انقلاب مقدمه‌ای است، برای اینکه کاراته مکانی اختصاصی مثل ووشو و تکواندو داشته باشد. این سالن قدم اول ما در راه ساخت خانه کاراته است.
وی افزود: قدم محکم‌تر برای احداث خانه کاراته را با مساعدت آقایان کریمی در شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و گلمحمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران عملیاتی می‌کنیم. چند محل برای خانه کاراته در نظر داریم که تا تایید نهایی در خصوص آن صحبت نمی‌کنم.

همچنین با هماهنگی رضا صالحی امیری سالن شماره 9 مجموعه ورزشی انقلاب تا پایان رقابت‌های المپیک 2020 در اختیار رشته‌های بوکس و کاراته قرار گرفت تا این دو رشته رزمی از خانه دوشی نجات پیدا کرده و برای المپیک دغدغه محل تمرین نداشته باشند. در همین راستا قرار است در روزهای آینده حسین ثوری و سیدحسن طباطبایی رؤسای فدراسیون‌های بوکس و کاراته با هم دیداری داشته باشند و در مورد تقسیم زمان استفاده از این سالن و تجهیز آن تصمیم‌گیری کنند.

 
 
انتهای پیام
https://old.dana.ir/1626473
ارسال نظر
نظرات