شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 15:20 منتشر شده در مورخ: 1399/04/23 شناسه خبر: 1626432
حامد: 2هفته دیگر برمی‌گردم

مصدومیت ستاره ایرانی، امید صعود را کمرنگ کرد/ بدون حامد حدادی پلی‌آفی درکار نیست

مصدومیت ستاره ایرانی، امید صعود را کمرنگ کرد/ بدون حامد حدادی پلی‌آفی درکار نیست
ستاره ایرانی نانجینگ امیدوار است با ریشه‌کن شدن بیماری کرونا، همراه تیم ملی بسکتبال در رقابت‌های المپیک 2020 توکیو شرکت کند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آسمان‌خراش ملی‌پوش ایران که طی سال‌های اخیر لقب بهترین بسکتبالیست ایرانی را بی‌تردید یدک می‌کشد؛ با حضور در لیگ بسکتبال چین یکی از لژیونرهایی است که پرچم ایران را در بازی‌های بین‌المللی برافراشته نگاه داشته است. حدادی که همواره در بین لیست منتخب بسکتبالیست‌های آسیایی قرار دارد سال‌هاست که خیال ما را از بابت یک ورزشکار و شخصیت شش‌دانگ بین بلندقامتان رشته تور و حلقه آسوده کرده. حامد که فصل جاری را در تیم نانجینگ چین بازی می‌کند، در بازی گذشته تیمش دچار مصدومیت شد و فقدان حضورش بین ترکیب اصلی به تیم چینی خیلی ضربه زد. شدت مصدومیت حامد به‌حدی بود که مسئولین پزشکی تیم او را با برانکارد از زمین خارج کردند تا مداوای ویژه روی او صورت بگیرد.

حدادی هرگاه که در ترکیب تیم نانجینگ حضور داشت با درخشش خود موجبات پیروزی باشگاهش را فراهم می‌کرد اما تیم او در بازی‌های اخیر که از وجود بازیکن ایرانی‌اش بی‌بهره بود نتوانسته نمایش خوبی را برجای بگذارد. حامد حدادی از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شده و تا چندهفته دیگر نیز نمی‌تواند نانجینگ را در ادامه رقابت‌ها یاری کند.

تیم نانجینگ شرایط خوبی را سپری نمی‌کند و بازی شب گذشته‌اش را تنها با 7 بازیکن برگزار کرد. به‌جز حدادی چند تن از بازیکنان تیم چینی مصدومند و همچنین مسائل دیگر نیز باعث شده تا امیدهای حدادی و یارانش برای حضور در پلی‌آف لیگ کمتر و کمرنگ‌تر شود.

حامد درباره مصدومیتش گفت: مصدومیت بدی بود اما با تمهیدات ویژه پزشکی دو هفته دیگر برمی گردم و آماده بازی خواهم شد.

حامد حدادی که سال گذشته با تیم ملی بسکتبال ایران طعم صعود به رقابت‌های المپیک را چشید اما نسبت به برگزاری این رقابت‌ها خوش‌بین نیست و شرایط کرونایی جهان را عاملی برای تعویق رقابت‌های ورزشی می‌داند.

حدادی در این رابطه اظهار داشت: فکر می‌کنم با این شرایط بیماری کرونا، بازی‌های المپیک هم برگزار نشود. مگر اینکه واکسن آن ساخته شود وگرنه این داستان ادامه دارد و سخت می‌شود آن را کنترل کرد. البته امیدوارم که هر چه زودتر کرونا ریشه‌کن شود و همه چیز به شرایط عادی خود برگردد و ما هم بتوانیم در المپیک حاضر شویم. به هر حال رویای همه بازیکنان حضور در المپیک و درخشیدن در این رقابت هاست.

لژیونر ایرانی تیم نانجینگ همچنین درمورد شرایط قرنطینه‌اش در کشور چین گفت: ما یک جورهایی در قرنطینه هستیم و الان حدود یک ماه است که اجازه بیرون رفتن نداریم و بازی‌ها را در جایی مثل آزادی خودمان برگزار می‌کنند که هتل و ۲ سالن دارد و فقط می‌توانیم از هتل به سالن برویم، مسابقه یا تمرین کنیم و برگردیم. اجازه بیرون رفتن از این محدوده را نداریم و جلوی در هم نگهبان گذاشته‌اند و اگر بیرون برویم محروم و جریمه خواهیم شد.

انتهای پیام

 

 

https://old.dana.ir/1626432
ارسال نظر
نظرات