شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 14:32 منتشر شده در مورخ: 1399/04/23 شناسه خبر: 1626414
فرماندار بابلسر خبر داد؛

اجرای محدودیت‌های مجدد برای کنترل کرونا در بابلسر/ تالارها تعطیل و معابر پرتردد روزانه ضدعفونی می‌شوند

اجرای محدودیت‌های مجدد برای کنترل کرونا در بابلسر/ تالارها تعطیل و معابر پرتردد روزانه ضدعفونی می‌شوند
اسماعیل حسن‌زاده با اعلام اینکه برای کنترل بیماری کرونا محدودیت‌های اجتماعی دوباره در شهرستان بابلسر به اجرا درآمده است گفت: تمامی تالارها از برگزاری هرگونه مراسم منع شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اسماعیل حسن‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ اظهارکرد: طی چند روز اخیر و باتوجه به اینکه استان مازندران به وضعیت قرمز بیماری کرونا رسیده بنابر پروتکل‌های ابلاغی ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا محدودیت‌هایی باید در سطح استان و شهرستان اجرا شود.

وی با اشاره به اجرای دوباره محدودیت‌ها در بابلسر خاطرنشان کرد: با جلسه‌ای که برگزار شد به تمام دستگاه‌ها موارد محدودیت‌ها ابلاغ شد تا در شهرستان اجرا شود.

فرماندار بابلسر با ابراز امیدواری از اینکه اجرای محدودیت‌ها و رعایت پروتکل‌ها بتواند موجب کنترل ویروس کرونا شود تصریح کرد: همانگونه که بابلسر با مشارکت همه مردم و مسئولان توانست کرونا را در فروردین ماه کنترل کند امیدواریم بازهم بتوانیم این بیماری را به مرز کنترل برسانیم تا زندگی مردم دچار خدشه و مشکلات نشود.

حسن‌زاده با بیان نوع محدودیت‌های اعمال شده در بابلسر گفت: برگزاری هرگونه مراسم در تالارها و مساجد ممنوع شده و مساجد فقط برای ادای نمازهای جماعت یومیه باز است و همچنین رستوران‌ها با ظرفیت 50 درصدی حق پذیرایی دارند.

وی افزود: باشگاه‌های ورزشی بنابر پروتکل نمی‌توانند فعالیت داشته باشند و استفاده از پلاژها به خاطر اینکه از قبل پذیرش داشتند میتوانند تا 25 تیرماه فعالیت کنند و از این تاریخ به بعد تا اطلاع ثانوی تعطیل می‌شوند.

فرماندار بابلسر ادامه داد: طرح‌های دریا به خاطر اینکه ازجمله اماکن پرتردد و شلوغ هستند که می‌توانند عاملی برای شیوع بیماری باشند تعطیل می‌شوند و همچنین به شهرداری‌ها ابلاغ شد که از فعالیت پارک‌ها جلوگیری به‌عمل آید.

حسن‌زاده اظهارکرد: ادارات نیز موظف به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک هستند و از خدمات‌دهی به افراد فاقد ماسک ممانعت بعمل می‌آید.

وی خاطرنشان کرد: سرویس‌های عمومی ازجمله تاکسی و ایاب و ذهاب عمومی نیز موظف به رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستند و ضدعفونی اماکن پرتردد و شلوغ باید توسط شهرداری‌ها و بخشداری‌ها به‌صورت روزانه در شهر و بخش‌های تابع انجام شود.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1626414
ارسال نظر
نظرات