شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 12:12 منتشر شده در مورخ: 1399/04/23 شناسه خبر: 1626327
معاون قضایی دادستان کل کشور:

وکلا کارخانه‌های بدهکار به بانک را حمایت کنند

وکلا کارخانه‌های بدهکار به بانک را حمایت کنند
معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: متاسفانه برخی از کارخانه های فعال به دلیل بدهکاری به تملک بانک ها در آمده اند که لازم است وکلا دراین موضوع ورود پیدا کرده و بتوانند به حمایت تولید پردازند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سعید عمرانی، در مراسم افتتاحیه مرکز معاضدت و مشاوره حقوق‌دانان جهادی که صبح امروز در این مرکز برگزار شد، اظهار کرد: امروزه بسیج یک نیروی تلاشگر در تمام عرصه‌های کشور است و به طور قطع توانسته اقدامات بزرگی را در حل مشکلات انجام دهد.

معاون قضایی دادستان کل کشور تلاش دستگاه قضا برای احقاق مردم را مهم ارزیابی کرد و گفت: امروز مردم نسبت به عملکرد دستگاه قضا دیدگاه مثبتی دارند و این را می توان برگرفته از تلاش همکاران ما در این دستگاه دانست.

وی سردار سلیمانی را انسانی صاحب نفس و اخلاق مدار توصیف کرد و گفت: اگر مشکلاتی در خارج از کشور برای ما ایجاد می شد آن شهید عرصه امنیت، با اخلاق خود آن را حل می کرد.

عمرانی با تأکید بر اینکه وکلا باید در عرصه محقق کردن شعار سال گام بردارند، تصریح کرد: متاسفانه برخی از کارخانه های فعال به دلیل بدهکاری به تملک بانک ها در آمده اند که لازم است وکلا دراین موضوع ورود پیدا کرده و بتوانند به حمایت تولید و حمایت از تولیدکنندگان بپردازند.

در ادامه مهدی بهرامیان، رئیس سازمان بسیج حقوقدانان در حاشیه افتتاح مرکز معاضدت و مشاوره بسیج حقوق‌دانان  در گفت وگو با دانا اظهار کرد: یکی از چالش های پیش روی قوه قضاییه حجم بالای پرونده های وارده به این دستگاه است و کاهش این حجم به طور قطع موجب رضایتمندی مردم شود.

وی افزود: 50 هزار حقوقدان کشور در بسیج حقوقدانان عضویت دارند و از سال گذشته 5 هزار از این حقوقدان را به صورت شبکه ای خدمت رسان به کارگیری کردیم.

بهرامیان ادامه داد: مرکز معاضدت و مشاوره حقوق‌دانان جهادی با شبکه سازی می تواند مرجعی برای بیان احقاق حق مردم در دستگاه قضا باشد و در همین راستا وکلا به مردم به گونه رایگان خدمات رسانی ارائه می کنند.

رئیس سازمان بسیج حقوقدانان بیان کرد: گسترش صلح و سازش نیز یکی از محورهای بسیج حقوقدانان بود که در این مرکز تحت پیگیری قرار می گیرد و قرار است سامانه ای برای دسترسی عموم طراحی شود تا تمامی فعالیتهای این مرکز در آن پوشش و نمایش داده شود.

گفتنی است، مرکز معاضدت و مشاوره بسیج حقوق‌دانان با حضور سردار محمد حسین سپهر جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین، سعید عمرانی، معاون قضایی دادستان کل کشور و جمعی از وکلا صبح امروز افتتاح و به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/ا

https://old.dana.ir/1626327
ارسال نظر
نظرات