شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 08:24 منتشر شده در مورخ: 1399/04/23 شناسه خبر: 1626216

مهدی: ارکان قضایی درمورد دیدارهای معوقه لیگ نظر می‌دهند/ جام حذفی را برگزار می‌کنیم

مهدی: ارکان قضایی درمورد دیدارهای معوقه لیگ نظر می‌دهند/ جام حذفی را برگزار می‌کنیم
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: دیدار تیم‌های فولاد و پرسپولیس لغو نشده و این مسابقه مطابق برنامه قبلی سر موعد برگزار خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سهیل مهدی سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ طی گفتگویی تلویزیونی درباره تعیین تکلیف دیدار استقلال و پارس جنوبی جم و دیدارهای معوقه فولاد گفت: سازمان لیگ به عنوان برگزار کننده مسابقات، گزارشات و مستندات خود را تقدیم کمیته انضباطی کرده است و این کمیته به همراه ارکان قضایی فدراسیون در خصوص برگزاری یا عدم برگزاری این مسابقات تصمیم گیری خواهد کرد.

مهدی ادامه داد: دیدار تیم‌های فولاد و پرسپولیس لغو نشده و این مسابقه مطابق برنامه قبلی سر موعد برگزار خواهد شد. در خصوص بازی‌هایی که به تعویق افتاده‌اند، ارکان قضایی و کمیته انضباطی اعلام نظر خواهند کرد و سپس سازمان لیگ با توجه به رای صادره، تصمیم گیری می‌کند که با توجه به فشرده بودن هفته‌های پایانی، امیدواریم کمیته انضباطی در این خصوص زودتر تصمیم گیری کند. 

وی همچنین افزود: چنانچه کمیته انضباطی رای به تجدید این دیدارها بدهد، از آنجایی که طبق قانون باید 2 هفته ی پایانی لیگ برتر به صورت همزمان برگزار شود، باید تا قبل از آغاز هفته بیست و نهم، تمامی دیدارهای معوقه برگزار شود تا دو هفته پایانی با شرایط مساوی برگزار شود.

مهدی درخصوص برگزاری جام حذفی گفت: قاعدتا و حتما پایبند به انجام جام حذفی هستیم. برنامه ریزی لازم صورت گرفته ولی به دلیل بازیهای معوقه استقلال و فولاد برنامه ی بازیها جابجا خواهد شد و در صورتی که کمیته انضباطی حکم به برگزاری مجدد دیدارهای استقلال و فولاد مقابل حریفانشان بدهد، برنامه جدید جام حذفی اعلام خواهد شد. 

 

انتهای پیام

 
https://old.dana.ir/1626216
ارسال نظر
نظرات