شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 08:11 منتشر شده در مورخ: 1399/04/23 شناسه خبر: 1626210
با موج جدیدی ویروس کووید-19؛

نشست‌های حضوری در کمیته ملی المپیک لغو شد/ کارکنان کمیته مجدداً تست می‌دهند

نشست‌های حضوری در کمیته ملی المپیک لغو شد/ کارکنان کمیته مجدداً تست می‌دهند
به‌دستور صالحی امیری؛ تا اطلاع ثانوی برگزاری نشست‌ها و جلسات در کمیته ملی المپیک به صورت مجازی است و بازدید از فدراسیون‌ها هم لغو شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کمیته ملی المپیک هفته گذشته از کارکنان خود تست کرونا گرفت که در جریان آن تست پنج کارمند مثبت شد. پیمان فخری رییس مرکز نظارت بر تیم های ملی کمیته ملی المپیک و سرمربی تیم شمشیربازی سابر یکی از این افراد بود که در حال حاضر تحت درمان است.

رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک به دنبال این است دوباره از کارکنان کمیته تست گرفته شود و قرار است به زودی و برای دومین مرتبه کارکنان کمیته ملی المپیک  تست کرونا بدهند.

همچنین رضا صالحی‌امیری رییس کمیته ملی المپیک دستور داده فعلا تمام نشست‌ها  و جلسات واحدهای مختلف به صورت مجازی برگزار شود. تا اطلاع ثانوی برگزاری نشست‌ها  و جلسات در کمیته ملی المپیک به صورت مجازی است و بازدید از فدراسیون‌ها هم لغو شده است. با توجه به موج جدید شیوع کرونا به نظر می‌رسد بازدید مسئولان کمیته ملی المپیک از فدراسیون‌ها هم انجام نشود. جلسه هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک هم یک هفته به تعویق افتاد و باید دید هفته آینده این جلسه برگزار می شود یا خیر.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1626210
ارسال نظر
نظرات