شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 22:43 منتشر شده در مورخ: 1399/04/22 شناسه خبر: 1626192
پس از اظهارات ساکت الهامی؛

آذری: نکونام فصل بعد هم در فولاد می‌ماند/ وزیر با وزیر، سفیر با سفیر!

آذری: نکونام فصل بعد هم در فولاد می‌ماند/  وزیر با وزیر، سفیر با سفیر!
مدیرعامل باشگاه فولاد گفت: جواد نکونام حضورش در تیم ما تمدید شده است. باید او و دستیارانش تلاش کنند تا تیمی به مراتب قدرتمندتر از لیگ نوزدهم را برای فولاد لیگ بیستم ببندند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  با اعلام رسمی سازمان لیگ قرار بود از امروز تمرینات تیم فولاد آغاز شود اما به دلیل اعلام نشدن نتایج رسمی آخرین تست آن‌ها، این شروع به تعویق افتاد. سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد طی گفتگویی رادیویی اظهار داشت: ما دیروز تست جدید دادیم اما تاکنون نتایج رسمى تست‌ها به دستمان نرسیده و منتظرم تا با اعلام نتایج، به سازمان لیگ، ایفمارک و فدراسیون پزشکی ورزشی در مکاتباتی نتایج تست‌ها را ارسال کنیم تا چنانچه در بررسی‌ها مشخص شد، مبتلایان کرونا در تیم ما از مرز 25 درصد کاهش پیدا کرده و در دو تست پیاپی، نتایج بازیکنانی که قبلا تست‌شان مثبت شده بود، منفی شود تمرینات خود را آغاز کنیم.

آذری در ادامه گفت: در زمینه برگزاری مسابقات با توجه به اتفاقات رخ داده، اولویت اول و آخر ما سلامت بازیکنان است. درباره اظهارنظر حسن بیت‌سعید که سوتفاهمات فراوانی را به وجود آورده بود در حال نگارش بیانیه هستم تا در سایت باشگاه قرار دهیم چرا که آقای بیت‌سعید در محاسبات خود نیز دچار اشتباه شده بود که من اسناد آن را در سایت باشگاه خواهم گذاشت و در آن اسناد زمان دقیق تست‌ها و قرنطینه شدن او مشخص است و نمی‌دانم آن صحبت‌ها با عجله بوده یا مسئله دیگری که خودشان باید پاسخگو باشند اما متاسفانه اینگونه مصاحبه‌ها می‌تواند جو را نیز مشتنج کند و منجر به نتیجه‌گیری های غیرعادلانه‌ای شود.

وی درباره اظهارات ساکت الهامی پس از دیدار تراکتور و استقلال افزود: من معمولا درباره اظهارات مربیان یا سرپرستان عزیز واکنش نشان نمی‌دهم. ساکت الهامی از چهره های زحمتکش فوتبال ما است اما این عزیزان، در جایگاه فنی هستند و بنده در جایگاه مدیریتی و به همین علت پاسخ آنها را نمی‌دهم و اگر در جایگاه مدیریتی صحبت می‌شد، قطعا اظهار نظر می‌کردم. همیشه معتقدم وزیر با وزیر، سفیر با سفیر!

مدیرعامل فولاد درباره بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی تیمش توضیح داد: پول بازیکنان برزیلی را پرداخت کردیم و هم به فیفا و هم به وکلای این دو بازیکن، اعلام کردیم که پرداختی صورت پذیرفته است؛ از آقای علی محمدی مدیرعامل محترم شرکت فولاد خوزستان و آقای مشهدی زاده معاونت مالی - اقتصادی شرکت فوق العاده تشکر می‌کنم چرا که این اتفاق افتاد و ما منتظریم تا فیفا نامه‌های ما را به کمیته تعیین وضعیت خود ارجاع دهد و انشالله مشکل بسته بودن پنجره های نقل و انتقالاتی تیم به زودی برطرف شود چرا که در رأی فیفا آمده بود که با پرداخت بدهی می‌شود پنجره تیم ما مجددا بازگشایی شود.

آذری ضمن تمجید از کادر فنی و پزشکی تیمش گفت: از پزشک و سرپرست تیم‌مان تشکر ویژه دارم چرا که در این مدت سعی کردند آماری صادقانه را از باشگاه فولاد در رابطه با کرونا اعلام کنند. آقا جواد نکونام حضورش در تیم ما تمدید شده است و امسال زحمات زیادی را متحمل شده و شما آقا جواد را فولادی بدانید و باید او و دستیارانش تلاش کنند تا تیمی به مراتب قدرتمندتر از لیگ نوزدهم را برای فولاد لیگ بیستم ببندند و راهی مسابقات نمایند.

 

انتهای پیام

https://old.dana.ir/1626192
ارسال نظر
نظرات