شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 22:31 منتشر شده در مورخ: 1399/04/22 شناسه خبر: 1626190

شطرنج آنلاین| سارا خادم‌الشریعه به مقام چهارم رسید

شطرنج آنلاین| سارا خادم‌الشریعه به مقام چهارم رسید
بانوی شطرنج‌بازی ایرانی پس از قبول شکست برابر کاستنیوک در رده چهارم رقابت‌های شطرن آنلاین قرار گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با توجه به شیوع ویروس کرونا و لغو اکثر رقابت‌های ورزشی، رشته شطرنج از جمله ورزش‌هایی بود که در اوایل کار با وجود لغو شدن بازی‌ها به صورت آنلاین رقابت‌های خود را ادامه داد. سارا خادم‌الشریعه، بانوی شطرنج‌باز ایران که مدتی است در مسابقات رسمی حضور نداشته، تصمیم گرفت در رقابت‌های شطرنج آنلاین سرعتی بانوان شرکت کند.

در مرحله سوم این مسابقات بانوی شطرنج‌باز ایران در اولین دور با پیروزی 7-6 برابر حریف آمریکایی راهی مرحله بعد شد. در دور بعد خادم الشریعه به مصاف جو ونجون چینی رفت که توانست با یک پیروزی ارزشمند قهرمان جهان را شکست دهد. خادم الشریعه که موفق شده بود به نیمه‌نهایی مسابقات آنلاین شطرنج راه پیدا کند به مصاف هو یفان، بانوی شماره یک شطرنج جهان رفت. بانوی اول شطرنج ایران مقابل این شطرنج باز چینی با نتیجه 8-2 شکست خورد و از صعود به فینال این مسابقات باز ماند.

بانوی شطرنج‌باز ایران در دیدار رده بندی این مسابقات به مصاف الکساندرا کاستنیوک، قهرمان سابق بانوان جهان از روسیه رفت که در این مرحله نیز با نتیجه 4-7 شکست خورد تا در رده چهارم این مسابقات قرار گیرد. خادم‌الشریعه در مرحله دوم این مسابقات در رده چهارم قرار گرفته بود. 

 

انتهای پیام

https://old.dana.ir/1626190
ارسال نظر
نظرات