شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 19:58 منتشر شده در مورخ: 1399/04/22 شناسه خبر: 1626171
نامه سرپرست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام به وزیر ورزش

باشگاه ها با رعایت پروتکل های بهداشتی کم خطر هستند

باشگاه ها با رعایت پروتکل های بهداشتی کم خطر هستند
سرپرست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام طی نامه ای به مقام عالی وزارت ورزش و جوانان عنوان کرد که باشگاه ها با رعایت پروتکل های بهداشتی کم خطر هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سایت رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام؛ محمدتقی امیری خراسانی طی نامه ای به وزیر ورزش و جوانان، مدیران کل ورزش و جوانان و روسای هیات های بدنسازی و پرورش اندام استانی خواستار حمایت از بازگشایی باشگاه ها با به روزرسانی پروتکل های بهداشتی شد.

در متن نامه امیری خراسانی به وزیر ورزش و جوانان آمده است: باشگاه های بدنسازی و پرورش اندام در سراسر کشور بر اساس پروتکل های بهداشتی و اجتماعی نشان دادند که نه تنها همگام با مدافعان سلامت گام برداشتند بلکه با مدیریت ظرفیت جزو مراکز کم خطر نسبت به خیلی از مراکز عمومی دیگر همچون وسایل نقلیه عمومی، مراکز خرید و تفریحی و ... هستند. همانطور که مستحضر هستید، درصد اعظم صاحبان این باشگاه ها و مربیان مشغول در این باشگاه ها، تنها منبع درآمدی جهت امرار معاش خود را دارند. و تعطیلی باشگاه ها درصد اعظمی از این قشر را دچار خسارت های فراوان مادی و معنوی خواهد کرد.

امیری خراسانی در ادامه این نامه از وزیر ورزش و جوانان درخواست کرده تا وی از بازگشایی باشگاه ها و خارج شدن از لیست اماکن پر خطر در ستاد ملی و استانی مبارزه با کرونا حمایت کند.

سرپرست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام همچنین در نامه ای به مدیران کل ورزش و جوانان استان ها، تعطیلی باشگاه ها را دغدغه مشترک بین ادارات کل و فدراسیون دانست و از آنها خواستار مذاکره با ستاد استانی کرونا جهت خارج شدن از لیست اماکن پرخطر با به روز رسانی پروتکل های بهداشتی شد.

امیری خراسانی در نامه ای به روسای هیات های استانی نیز ضمن تشکر از آنها به دلیل رشد و توسعه آن هیات به ویژه در زمان شیوع ویروس منحوس کرونا، از آنها خواست تا با تعریف پروتکل های جدیدتر و به روزتر و همچنین پیگیری مستمر در اداره کل ورزش و جوانان و ستاد استانی مبارزه با کرونا از تعطیلی مجدد باشگاه ها جلوگیری کنند.

سرپرست فدراسیون در پایان، سلامتی جامعه را مهمترین امر دانست و اعلام کرد خانواده بزرگ بدنسازی و پرورش اندام در کنار ستاد ملی و استانی مبارزه با ویروس کرونا و مدافعان سلامت خواهد بود.

انتهای پیام

https://old.dana.ir/1626171
ارسال نظر
نظرات