شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 18:42 منتشر شده در مورخ: 1399/04/22 شناسه خبر: 1626160
در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب صورت می‌گیرد؛

اهدای بن خرید چادر مشکی به بانوان کرمانشاهی به مناسبت هفته عفاف و حجاب

اهدای بن خرید چادر مشکی به بانوان کرمانشاهی به مناسبت هفته عفاف و حجاب
فرمانده سپاه ناحیه کرمانشاه از اهدای بن خرید چادر مشکی به مناسبت هفته عفاف و حجاب توسط سپاه حضرت‌ نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سعید بهشتی‌راد در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد، اظهار داشت: همزمان با آغاز هفته عفاف و حجاب و در راستای اجرای طرح عفاف و حجاب از طرف بسیج جامعه زنان ناحیه کرمانشاه با همکاری معاونت‌های فرهنگی و هنری و اجتماعی بن خرید چادر مشکی به بسیجیان و سایر اقشار کرمانشاه اهدا خواهد شد.

وی افزود: بر این اساس به منظور ارج نهادن این هفته و تقدیر از کسانی که در امر ترویج فرهنگ عفاف و حجاب پیش قدم هستند با رایزنی و مکاتباتی که در خصوص آن با بسیج اصناف کشور داشتیم، توانستیم پارچه چادر مشکی و مقنعه برای بانوان و دختران جوان محجبه تهیه کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه کرمانشاه خاطرنشان کرد: ما توانستیم با قیمت مناسب بن‌هایی برای خرید چادر برای بسیجیان و سایر اقشار و آحاد مردم کرمانشاه با قیمت هر بن ۱۳۰ هزار تومان تهیه کنیم.

بهشتی‌راد گفت: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از کالای ایرانی و همچنین جهش تولید، در درجه اول قصد ما بر تهیه این اقلام در داخل استان بود که متأسفانه موفق نشدیم، اما کالای ایرانی را از تهران و سایر استان‌ها تهیه کردیم که برای توزیع فروشگاهی نیز در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: البته قرار بود نمایشگاهی به این منظور دایر کنیم که به دلیل وضعیت قرمز بیماری کرونا در استان و ممنوعیت تجمع در اماکن این امر محقق نشد و پارچه‌ها از طریق پایگاه‌های مقاومت توزیع می‌شوند.

فرمانده سپاه ناحیه کرمانشاه بیان داشت: این کار کوچک‌ترین قدمی بود که توانستیم در راستای ارج نهادن به عفاف و حجاب انجام دهیم.

بهشتی‌راد اظهار داشت: جهت تقدیر از برگزیدگان ترویج فرهنگ عفاف و حجاب که توسط فرماندهان‌حوزه بسیج خواهران شناسایی می‌شوند، قواره‌های چادر به صورت کاملاً رایگان در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

وی افزود: محدودیتی برای اهدا بن چادر مشکی نداریم و برای این پارچه‌ها پایین‌ترین قیمت را انتخاب کردیم در حالی که قیمت آنها در بازار به قیمت هر قواره ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان نیز می‌رسد، اما ما با تقبل هزینه‌های حمل و نقل و سایر هزینه‌های اضافی آن را با ۱۳۰ هزار تومان در اختیار بانوان قرار خواهیم داد.

به گفته فرمانده سپاه ناحیه کرمانشاه، دوخت این چادرها نیز به صورت کاملاً رایگان انجام خواهد گرفت.

بهشتی‌راد گفت: اجرای طرح عفاف و حجاب، ضرورتی انکارناپذیر جهت فراهم ساختن زمینه مشارکت بیشتر زنان در فعالیت‌های اجتماعی است.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1626160
ارسال نظر
نظرات