شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 15:27 منتشر شده در مورخ: 1399/04/22 شناسه خبر: 1626082
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران:

مازندران در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفت/بستری 804 بیمار کرونایی در بیمارستان‌ها

مازندران در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفت/بستری 804 بیمار کرونایی در بیمارستان‌ها
عباس موسوی گفت: براساس اعلام امروز وزارت بهداشت مازندران در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید عباس موسوی در گفت و گو با بلاغ با اشاره به اینکه براساس اعلام امروز وزارت بهداشت مازندران در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد اظهار کرد: با افزایش مسافرت‌ها به استان؛ تعداد مصدومان ناشی از تصادفات به بار بیماران کرونایی افزوده شده است.

وی بیان  کرد: طی 24 ساعت گذشته تعداد 231 بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

موسوی افزود: همین مدت تعداد 140 نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون 804 نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی حاد مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند.

این مسئول با تاکید بر نظارت شدید بر اماکن و جدیت در تعطیلی واحدهای متخلف، خاطرنشان کرد: در صورت عدم کنترل وضعیت کنونی افزایش شیوع بیماری کرونا ، مجبور هستیم به سمت قرنطینه و برگرداندن محدودیت‌های بیشتر حرکت کنیم.

موسوی یادآور شد: استفاده از ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی می‌تواند در کاهش ابتلای افراد به کووید ۱۹ بسیار موثر است.

وی در پایان گفت: باید از حضور در هرگونه مکان تجمع مانند بازار هفتگی، مهمانی‌ها و دورهمی‌ها، مراسم عروسی و عزا و مراسم تشییع پرهیز کرد.

انتهای پیام/
 

https://old.dana.ir/1626082
ارسال نظر
نظرات