شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 09:34 منتشر شده در مورخ: 1399/04/22 شناسه خبر: 1625869

نهمین عرضه اولیه امسال اعلام شد

نهمین عرضه اولیه امسال اعلام شد
تعداد ۳۰ میلیون سهم شرکت رایان هم افزا سه‌شنبه این هفته(۲۴ تیرماه) با نماد معاملاتی "رافزا" در فرابورس ایران عرضه اولیه می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ تعداد 30میلیون سهم شرکت رایان هم افزا معادل 15 درصد سهام این شرکت، سه‌شنبه این هفته(24 تیرماه) به‌عنوان نهمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه، با نماد معاملاتی "رافزا" در فرابورس ایران عرضه می‌شود.

این میزان سهام در محدوده قیمتی 2450 تا 2500 تومان برای هر سهم و با سهمیه 20سهمی برای هر کد حقیقی و حقوقی عرضه خواهد شد. ضمن این که مان ثبت اسفارش نیز برای این عرضه اولیه ساعت 13 تا 17 روز سه‌شنبه عنوان شده است.

همچنین مدیر این عرضه شرکت کارگزاری تدبیرگران فردا و متعهدین خرید نیز شرکت‌ تامین سرمایه لوتوس پارسیان به میزان 33.33 درصد و شرکت تامین سرمایه امید به میزان 16.67 درصد سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه می‌باشند.

علاوه بر این تعداد 4میلیون سهم شرکت سرمایه‌گذاری پویا نیز در روز پس از عرضه اولیه این شرکت به صندوق‌ها با ضریب تخصیصی بازاری هر دارنده واحد صندوق تعلق می‌گیرد.

گفتنی است بر اساس قانون، عرضه اولیه سهام شرکت‌ها به صندوق‌های سرمایه‌گذاری در روز کاری بعد از عرضه اولیه با قیمت ثابت کشف شده در فرآیند عرضه اولیه صورت می‌پذیرد.

انتهای پیام/ط

https://old.dana.ir/1625869
ارسال نظر
نظرات