شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 10:23 منتشر شده در مورخ: 1399/04/22 شناسه خبر: 1625856
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی:

ملت ایران فریب اشک تمساح دشمنان را نخواهند خورد

ملت ایران فریب اشک تمساح دشمنان را نخواهند خورد
جوکار گفت: در توافق میان چین و ایران کشورهایی مثل عربستان و آمریکا و شبکه‌ها و رسانه‌های معاند که تا کنون علیه ملت ایران کار می‌کردند آن را در تضاد با منافع کشور می دانند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با خبرنگار یزد رسا با اشاره به توافق همکاری میان چین و ایران عنوان کرد: این نوع قراردادها و فعالیت یک کشور در حوزه سرزمینی کشور دیگر در همه دنیا مرسوم است.

وی با اشاره به هماهنگی رسانه های ضدانقلاب در هجمه علیه این توافق افزود: آنچه در فضای مجازی علیه این توافقنامه عنوان می شود تنها یک جنجال سیاسی است. جالب اینکه در این موضوع بعضی از کشورهای عربی مثل عربستان، آمریکایی ها و شبکه‌ها و رسانه‌های معاند که تا کنون علیه ملت ایران کار می‌کردند، تماماً ضد این توافق هم قسم شده اند و آن را در تضاد با منافع کشور می دانند. خود این مطلب نشان دهنده این است که آنها خط سیاسی را دنبال می کنند.

نماینده یزد و اشکذر در مجلس اظهار کرد: برابر قانون اساسی توافقنامه ها و پروتکل ها سیر مشخصی را طی می کنند و حتما برای نهایی شدن باید به مجلس بیایند. لذا قطعاً چهارچوب این توافق را مجلس تعیین خواهد کرد و آنچه به نفع ملت ایران است تصویب خواهد شد.

جوکار تاکید کرد: امروز مراودات ما با کشورهای خارجی در چارچوب تامین مصالح کشور و ملت خواهد بود و از آن فراتر نخواهد رفت.

وی در پاسخ به نگرانی از دچار شدن این توافق به سرنوشتی شبیه برجام گفت: در برجام کشورهای اروپایی و آمریکایی خودشان برجام را ایجاد کردند و خودشان اولین کسانی بودند که از برجام خارج شدند. لذا اگر بناست که برجام خاطره بدی در ذهن ما ایرانی ها داشته باشد به خاطر آن است که برجام نتوانست نتیجه عملی در بر داشته باشد و این کشورهای اروپایی بودند که که تعهدات خودشان را عملیاتی نکردند.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1625856
ارسال نظر
نظرات