شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 23:43 منتشر شده در مورخ: 1399/04/21 شناسه خبر: 1625804

کوزین: از تساوی لحظه آخری ناراحتیم/ 7 دقیقه وقت اضافه نیمه دوم خیلی زیاد بود

کوزین: از تساوی لحظه آخری ناراحتیم/ 7 دقیقه وقت اضافه نیمه دوم خیلی زیاد بود
سرمربی موقت تیم شهرخودرو در نشست خبری پس از بازی با سایپا از عملکرد شاگردانش و وضعیت تیم در جدول اظهار رضایت کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کوزین بعد از بازی با تیم سایپا اظهار کرد: فکر می‌کنم نیمه اول را خیلی خوب بازی کردیم. نیمه دوم سعی کردیم بازی را کنترل کنیم. درست است در ده دقیقه آخر سایپا ما را تحت فشار گذاشت. خیلی ناراحتیم در لحظات آخر گل را دریافت کردیم.به بازیکنانم تبریک می‌گویم که تا آخرین لحظه تلاش کردند. هفته آسانی نبود بخاطر اتفاقاتی که در این هفته برایمان رخ داد.

کوزین درباره شرایط داوری گفت: من از آن نوع مربیانی نیستم که راجع به داوری صحبت کنم. داور گفت بازیکن ما خطا کرده و ما هم پذیرفتیم؛ شاید هفت دقیقه وقت اضافه نیمه دوم خیلی زیاد بود.

سرمربی موقت شهر خودرو درباره نمایش ضعیف تیمش در نیمه دوم افزود: این چیزی نیست که ما بخواهیم تلاش کردیم در نیمه دوم مهاجمان تیم را جلو نگه داریم و بعد از فشار وارد کردن به حریف، به گل دوم برسیم؛ باید بگویم که سایپا تیم کوچکی نیست چون مقابل استقلال و سپاهان هم مساوی کرد و امروز سایر مسابقه ها را هم مشاهده کردید. در نزدیکی پایان رقابت ها هستیم و همه تیم ها برای کسب بهترین نتیجه جنگنده ظاهر می شوند.

کوزین درمورد شرایط شهرخودرو در جدول نیز گفت: باید همیشه دید مثبتی داشته باشیم چرا الان سوم هستیم و با سپاهان هم‌امتیاز هستیم. چرا باید فکر کنم که سهمیه آسیا را نمی گیریم؟ من به بازیکنانم باور دارم و همه چیز به خوبی تمام می شود.

 

انتهای پیام

https://old.dana.ir/1625804
ارسال نظر
نظرات