شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:37 منتشر شده در مورخ: 1399/04/21 شناسه خبر: 1625660
معاون استاندار زنجان خبرداد مطرح کرد؛

تمدید اعمال محدودیت‌ها به مدت یک هفته‌ در زنجان

تمدید اعمال محدودیت‌ها به مدت یک هفته‌ در زنجان
خدابخش مرادی، معاون سیاسی- امنیتی استاندار زنجان گفت: با توجه به وضعیت استان زنجان، محدودیت‌ها در زنجان، بر اساس تصمیم ستاد کرونا استان یک هفته تمدید شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ خدابخش مرادی امروز در گفت‌و گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: با تمدید تعطیلی، مراکز تجمعی در زنجان اجازه فعالیت نخواهند داشت.

 
وی با بیان اینکه از 15 تیر تعطیلی یک هفته‌ای اعمال شده بود و برای بار دوم این تعطیلی‌ها تمدید شد، افزود: تنها راه کاهش محدودیت‌ها رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی است.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت فعلی استان در زمینه انتشار ویروس کرونا، اقدامات کنترلی در این زمینه از چند هفته گذشته تشدید یافته است و برای یک هفته دیگر همه مراکز تجمعی در زنجان تعطیل می‌شوند.
 
معاون سیاسی- امنیتی استاندار زنجان با بیان اینکه این تعطیلی به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شده است، افزود: با برگزار کنندگان مراسم در شهرهای دارای وضعیت قرمز برخورد جدی می‌شود.
 
مرادی گفت: بر اساس دستورالعمل جدید، همه اماکن ورزشی، مساجد، مصلی‌ها، آرایشگاه‌های زنانه و قهوه‌خانه‌ها در شهرهای اعلام شده همچنان تعطیل باقی می‌مانند.
 
وی از ممنوعیت برگزاری هرگونه مراسم مذهبی، فرهنگی به مدت یک هفته دیگر خبرداد و گفت: در صورت لزوم این تعطیلی‌ها ادامه می‌یابد.
 
این مسئول برضرورت استفاده مردم از ماسک در اماکن عمومی تاکید کرد و گفت: در دستگاه‌های اجرایی نیز استفاده از ماسک برای کارمندان و ارباب رجوع اجباری شده است.
 
معاون سیاسی- امنیتی استاندار زنجان با بیان اینکه همه واحدهای صنفی موظف به رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستند، افزود: بازرسی‌های لازم در این زمینه انجام می‌شود.
 
 
 
انتهای پیام/
https://old.dana.ir/1625660
ارسال نظر
نظرات