شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 19:15 منتشر شده در مورخ: 1399/04/20 شناسه خبر: 1625442
سایپا تیم خطرناکی است

کوزین: تغییرات رخ داده شوکه‌کننده بود/ باید هجومی و سریع بازی کنیم

کوزین: تغییرات رخ داده شوکه‌کننده بود/ باید هجومی و سریع بازی کنیم
سرمربی موقت تیم فوتبال شهرخودرو گفت: در 48 ساعت گذشته اتفاقات زیادی در باشگاه افتاده که به اندازه کافی به بازیکنان شوک وارد کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ استفانو کوزین سرمربی موقت شهرخودرو در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سایپا اظهار داشت: بازی سختی خواهد بود. من بازی قبلی آن‌ها برابر حریفانشان را دیدم و عالی بازی کردند. آن‌ها توانستند از سپاهان و استقلال مساوی بگیرند و تیم خطرناکی هستند. آن‌ها فشرده بازی می‌کنند و این کار را سخت می‌کند.

وی درباره شرایط تیمش گفت: در این بازی ۲ بازیکن خود یعنی خلعتبری و سعید صادقی را در اختیار نداریم. اعتماد به نفس خوبی داریم زیرا سایر بازیکنان‌مان سطح بالایی دارند. سعی می‌کنیم بازی هجومی و سریعی داشته باشیم.

کوزین درباره ۲ پیروزی متوالی این و حواشی اخیر باشگاه شهرخودرو و شانس سهمیه آسیایی تیمش، توضیح داد: درست است که ما ۲ بازی قبلی خود را بردیم اما این پیروزی‌ها ساده نبودند. در دیدار با ذوب‌آهن یک پنالتی را رحمتی مهار کرد و در دیدار با گل‌گهر هم بازی سختی داشتیم. ما آهسته آهسته بهتر می‌شویم و شانس کسب سهمیه خواهیم داشت.

او در خصوص شانس شهرخودرو برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما تیم خوبی داریم و در فوتبال هر نتیجه‌ای امکان‌پذیر است. وقتی بعد از ۲۰ بازی چنین نتایجی را گرفتیم، یعنی در مسیر خوبی قرار داریم. ۴ تیم برای کسب سهمیه می‌جنگند و امیدواریم ما جزو صعودکنندگان به لیگ قهرمانان آسیا باشند.

وی در مورد اینکه آیا دستیار و مربی جدیدی به کادر فنی شهر خودرو اضافه خواهد شد یا خیر، گفت: در 48 ساعت گذشته اتفاقات زیادی در باشگاه افتاده که به اندازه کافی به بازیکنان شوک وارد کرده است. به همین دلیل فعلاً‌ تمرکزمان روی بازی است و بعد از بازی با باشگاه در این مورد صحبت خواهیم کرد.

انتهای پیام

 


 

https://old.dana.ir/1625442
ارسال نظر
نظرات