شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 15:40 منتشر شده در مورخ: 1399/04/20 شناسه خبر: 1625376
فرماندار سوادکوه خبر داد

محدودیت تردد در مناطق گردشگری سوادکوه

محدودیت تردد در مناطق گردشگری سوادکوه
سعید یزدانی با اشاره به وضعیت قرمز شهرستان سوادکوه، گفت: به علت افزایش آمار مبتلایان به کرونا و تعطیلات آخر هفته اقداماتی از سوی ستاد کرونا در محدودیت رفت آمد به مناطق روستایی و مناطق گردشگری اعمال می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سعید یزدانی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ به وضعیت قرمز شهرستان سوادکوه اشاره و اظهار کرد: به علت افزایش آمار مبتلایان به کرونا و تعطیلات آخر هفته اقداماتی از سوی ستاد کرونا در محدودیت رفت آمد به مناطق روستایی و مناطق گردشگری اعمال می‌شود.  

وی افزود: بدین ترتیب  ورودی آزادمهر بسمت ولوپی به قصد رفتن به روستاهای گردشگری خصوصاً دراسله رفت و آمد محدود و فقط با هماهنگی با نیروی انتظامی امکان پذیر است.
 
فرماندار شهرستان سوادکوه دیگر محدودیت‌ها را شامل ورودی ورسک و اجت، منطقه گردشگری دریاچه شورمست عنوان و تصریح کرد: ورود مسافران و گردشگران به منطقه بزلا، دریاچه شورمست و سایر مناطق تفریحی ممنوع است و با متخلفین برخورد قانونی می‌شود.
 
رئیس ستاد مبارزه با بیماری کرونا شهرستان سوادکوه از افراد غیربومی خواست از ورود به روستاهای شهرستان جهت حفظ سلامتی خود و اطرافیان خودداری کنند و افزود: در مناطق روستایی از جمله خانقاه پی(فلورد) محدودیت رفت و آمد وضع شده و فقط ساکنین روستا می‌توانند تردد کنند.

​​​​​​​​​یزدانی در پایان گفت:مصوبات ستاد مدیریت بیماری کرونا در شهرستان با جدیت اعمال می‌شود که بر این اساس در همه محیط های کار مشاغل مختلف از جمله ادارات، بنگاه‌های تولیدی و اقتصادی، فعالیت‌های عمرانی و اصناف مختلف استفاده از ماسک و رعایت مقرارت بهداشتی الزامی است.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1625376
ارسال نظر
نظرات