شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 18:42 منتشر شده در مورخ: 1399/04/19 شناسه خبر: 1625238
استاندار لرستان:

رشد اعتبارات عمرانی در لرستان/۱۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار بین دستگاه‌های اجرایی توزیع شد

رشد اعتبارات عمرانی در لرستان/۱۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار بین دستگاه‌های اجرایی توزیع شد
خادمی با بیان اینکه در حوزه اعتبارات عمرانی و جاری استان نسبت به سال گذشته رشد داشته‌ایم گفت: 1000 میلیارد تومان اعتبار بین دستگاه‌های اجرایی توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیرافلاک، سید موسی خادمی ظهر امروز در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان اظهار داشت: اجرای چند طرح در شهر چغابل، سپید دشت و اشترینان مصوب شد و تسهیل گری های خوبی در طرح توسعه این شهرها فراهم شده است.

وی افزود: هزار میلیارد تومان اعتبار بین دستگاه‌های استان توزیع شده است که حدود ۶۳۳ میلیارد تومان از محل اعتبارات تملک دارایی استان، نفت، گاز، توازن منطقه ای و ۲۷ صدم ارزش افزوده برای ورزش و جوانان بین شهرستان ها و فصول مختلف دستگاههای اجرایی استان تقسیم شد.

استاندار لرستان عنوان کرد: مبلغ ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار جاری از کل اعتبار تخصیص یافته به استان نیز بین دستگاه های اجرایی استان جهت پرداخت حقوق کارکنان توزیع گردید.

خادمی با تأکید بر تشکیل شورای برنامه ریزی شهرستان ها گفت: هر چه سریع‌تر موضوع تصویب پروژه ها و مبادله موافقتنامه های آنها در دستور کار قرار گیرد تا مراحل اجرایی پروژه ها آغاز شود.

وی با اشاره به اینکه در حوزه اعتبارات عمرانی و جاری استان نسبت به سال گذشته رشد داشته ایم خاطرنشان کرد: در حوزه جاری علی‌رغم رشد اعتبارات، با توجه به افزایش حقوق کارکنان در اواخر سال قبل، منابع موجود با کمبود مواجه است.

استاندار لرستان اظهار داشت: اعتبارات عمرانی تا سال گذشته به صورت نقدی به استان ها تزریق می شد که امسال با توجه به مشکلات در فروش نفت، از طریق اوراق ابلاغ شده است.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1625238
ارسال نظر
نظرات