شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 15:10 منتشر شده در مورخ: 1399/04/19 شناسه خبر: 1625095
همزمان با شیوع موج دوم کووید 19 انجام شد؛

نمایشی از کمک مومنانه به اقشار نیازمند سیستان و بلوچستان

نمایشی  از کمک مومنانه به اقشار نیازمند سیستان و بلوچستان
فاروق رئیسی مسئول معاونت اجتماعی سپاه شهرستان سراوان از اهدای 30 بسته حماتی به اقشار نیازمند در اجرای رزمایش کمک مومنانه خبر داد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون، گرچه شیوع ویروس کرونا مشکلات فراوانی از جمله تعطیلی کسب و کارها  و ضرر به برخی صنوف را به دنبال داشت، اما همدلی و کمک مومنانه گوشه ای از سختی بحران کووید 19 را برای مردم آسان کرد.

با شیوع ویروس کرونا مردم، سازمان های مردم نهاد و گروه های جهادی در کنار مسئولین قرار گرفتند و به یاری افراد آسیب پذیر در دوران کرونا شتافتند و اقلام غذایی و بهداشتی خانوار های نیازمند را فراهم ساختند.

  در همین راستا و جهت به نمایش گذاشتن جلوه ای دیگر از همبستگی و حمایت از اقشار آسیب پذیر ناشی از کرونا به همت سپاه شهرستان و انجمن های مردم نهاد اقلام غذایی میان خانوارهای نیازمند توزیع شد.

 

کمک به مردم وظیفه سپاست

 فاروق رئیسی مسئول معاونت اجتماعی سپاه شهرستان سراوان در گفت و گو با خبرنگار ما، بیان کرد: رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه با همکاری سمن های مردم یار  در دو محله بخشان و آزادی شهرستان سراوان به مرحله اجرا در آمد.

 وی افزود: در این مرحله  تعداد 30  بسته حمایتی بین خانواده های محروم و نیازمند و متأثر از ویروس کرونا توزیع شد.

معاون احتماعی سپاه شهرستان سراوان گفت: هدف از توزیع بسته های حمایتی از بین بردن فقر در بین جامعه و کمک به افرادی است که در بحران کرونا از نظر مالی دچار مشکل شده اند،  است.

رئیسی خاطر نشان کرد: صبور بودن در مقابل مشکلات و سختی ها ویژگی پسندیده ای است که به مردم کمک می کند تا بهترین تصمیم ها را بگیرید و عکس العمل یا قضاوت اشتباهی را انجام ندهند.

 


انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1625095
ارسال نظر
نظرات