شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 15:05 منتشر شده در مورخ: 1399/04/19 شناسه خبر: 1625076
به صورت ویدئوکنفرانس؛

دومین کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید سرافراز لرستان آغاز به کار کرد

دومین کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید سرافراز لرستان آغاز به کار کرد
دومین کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید سرافراز استان لرستان با حضور مسئولان آغاز به کار کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیرافلاک، سید موسی خادمی صبح امروز در جلسه ویدئو کنفرانس ستاد کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید استان لرستان اظهار داشت: برگزاری کنگره ملی شهدای لرستان توفیق بزرگی است که نصیب همه مدیران اجرایی استان شده و می تواند منشاء اثرات، خیرات و برکات ارزشمندی شود.

وی افزود: برگزاری این کنگره مسئولیت سنگین است و ضروری است برای انجام این کار آمادگی لازم در کمیته های ۲۲ گانه فراهم شود که نیازمند برنامه ریزی جدی و اصولی است.

استاندار لرستان تصریح کرد: شهدا به برگزاری کنگره نیازی ندارند و این ما هستیم که با برگزاری این کنگره به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگهداشتن یاد شهدا و ادامه مسیر، نیازمند توجه و عنایت خاص شهدا هستیم.

خادمی عنوان کرد: فعالیت دومین کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید سرافراز استان لرستان با برگزاری این جلسه رسما آغاز شده و مدیران و اعضای کمیته ها مشخص شده و به طور رسمی فعالیت این ستاد و شورای سیاستگذاری شروع خواهد شد.

وی گفت: همه دستگاه‌های اجرایی علاوه بر وظایف ذاتی که بر عهده دارند در رابطه با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به طور ویژه وارد عمل شوند تا بتوان کنگره‌ای در شان شهدای لرستان و متناسب با نقش استان لرستان در دفاع مقدس برگزار شود.

لازم به ذکر است که در این جلسه استاندار، نماینده محترم ولی فقیه در استان، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان حضور داشتند.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1625076
ارسال نظر
نظرات