شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 09:16 منتشر شده در مورخ: 1399/04/18 شناسه خبر: 1624736
به تهیه کنندگی محمدعلی صفورا؛

جزئیات ساخت انیمیشن «سردار سلیمانی»/ اثری برای گروه سنی کودک و نوجوان

جزئیات ساخت انیمیشن «سردار سلیمانی»/ اثری برای گروه سنی کودک و نوجوان
در حال حاضر طرح این انیمیشن در واحد طرح و برنامه مورد بررسی و نگارش و تحقیق است. بخش ویژه سردار سلیمانی یک قسمت از مجموعه «چهل شاهد» را تشکیل می دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ «محبوبه سمیعی زفرقندی» مدیر بخش فیلم نامه مرکز انیمیشن صبا، درباره تولید انیمیشن سردار سلیمانی گفت: در حال حاضر طرح این انیمیشن در واحد طرح و برنامه مورد بررسی و نگارش و تحقیق است. بخش ویژه سردار سلیمانی یک قسمت از مجموعه چهل شاهد را تشکیل می دهد.

وی همچنین بیان داشت: مجموعه انیمیشن «چهل شاهد» برای عام و گروه سنی نوجوان مناسب است. اما چون غالبا سعی شده تا از دوره کودکی شهدا استفاده شود، می تواند برای کودکان هم قابل استفاده باشد.

وی اظهارداشت: «محمدعلی صفورا» تهیه‌کنندگی این انیمیشن را به عهده دارد. مطالعه، نگارش و پیش تولید انیمیشن «زندگی تا شهادت سردار سلیمانی» با کیفیت  Full HD با تکنیک کمیک موشن در حال انجام است.

انیمیشن «چهل شاهد» شامل زندگی تا شهادت ۴۰ شهید انقلاب و دفاع مقدس است که نمایش اخلاق، رفتار و سبک زندگی آنان می‌تواند الگو و کلاس درسی برای مخاطبان تلویزیون باشد. همچنین مخاطب اصلی «چهل شاهد» نوجوانان هستند اما به دلیل نوع پرداخت داستان و تکنیک ساخت، خردسالان تا بزرگسالان نیز جذب این مجموعه خواهند شد.

سه قسمت از مجموعه «چهل شاهد» که مربوط به زندگی شهیدان محمد منتظرقائم، محمد جهان آرا و عبدالحسین برونسی می‌شود ساخته و آماده نمایش است.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1624736
ارسال نظر
نظرات